підтяжка обличчя пояснили

Рітідектомія, або набагато більш відомий як підтяжка обличчя, є косметичної хірургії спеціально розроблений для відновлення більш молодий вид, видаливши основні очевидні зморшки й провисання шкіри від області обличчя. Процедура включає в себе посилення процедури для обличчя і м’язів шиї, а також фактичне видалення надлишків шкіри. При цьому пацієнт повинен знайти її явки на кілька років, більш молодий, ніж раніше. У деяких випадках хороші, пацієнт може виглядати цілих десять років молодше!

Шкіра природно починає зморшок і провисання в результаті віку, сонце, і генетики. Діти та молодь мають гладкі, круглі обличчя через рівномірно розподілених в тканинах контури особи. З часом шкіра провисає і складок. Це особливо відбувається навколо підборіддя, лінію щелепи і шиї. Мало того, що підтяжка обличчя поліпшення зовнішності, але і робить значний вплив на підборідді і шиї, підвищення профілю пацієнта. Хоча таким драматичним, як кінцеві результати, на відміну від ряду інших видів косметичної хірургії, підтяжка обличчя це не проста процедура, і вимагає від однієї до двох тижнів відпочинку, щоб зробити повне відновлення.

Це процедура, яка робить насправді вимагають деякої роботи від пацієнта заздалегідь. Перед тим як в, уникайте препаратів, які містять аспірин протягом декількох тижнів до операції, щоб мінімізувати надмірне кровотеча. Ви можете бути зобов’язані приймати антибіотики для запобігання інфекції. Залежно від лікаря, ви можете бути доручено шампуню волосся в ніч перед операцією.

Для проведення процедури хірург робить розрізи всередині волосяного покриву в храмі, а потім навколо мочки вуха і за вухом, що закінчуються в області скальпа. Надлишок шкіри віддаляється і провисання м’язів і сполучної тканини затягуються. У деяких випадках жирових відкладень може бути видалений з нижче підборіддя і шиї. Розрізи закриті з невеликими швами. Операція може зайняти до 5 годин, в залежності від того, скільки інші процедури для обличчя робляться у зв’язку з реконструкцією.

Там буде багато набухання згодом, але приблизно через два тижні пацієнт повинен помітити стійкий початку відновлення. Рубці зникає швидко. Наступного разу операцію пацієнт повинен уникати сонці протягом декількох тижнів після операції. Головне пам’ятати, що процес загоєння займає багато часу. Це поступовий, і тому остаточний результат може бути непомітним для ще півроку. Тримати пацієнта, і досить скоро позитивних результатів стане ясно.