вчинене поради догляду за очима

Я щось в моїх очах! Ми всі сказали, що це в оренду відразу кілька часу. Ми всі знаємо, як незручно це може стати. На щастя, багато поширених захворювань очей зникають без лікування або можуть управлятися за допомогою самостійного лікування. Різні вироби з штучної сльози і мазі до очних деконгестантів можна купити в аптеці. Ці продукти можуть допомогти з сухість, свербіж, або надмірний полив частини ока. Проте, слово застереження, в деяких випадках, те, що може здатися незначною проблемою очей може призвести до тяжких, потенційно сліпучо стан.

Деякі форми запалення очей присутні в сьогоднішній забруднення заповнені світі. Тим не менш, часті перевірки око може визначити запальні проблеми на ранній стадії і зменшити вірогідність серйозних ускладнень очі.

Загальні проблеми очей включає в себе наступне:

Воші: століття може стати заражені однією з двох різних воші, воша краба (Phthirus лобок) або Головна воша (Pediculus Humanus волосистої частини голови).
Контактний дерматит: Контактний дерматит є запалення шкіри, що викликає набряки, масштабування або почервоніння повік з інтенсивним сверблячкою.

Сухість очей: Сухий очей характеризується білим або злегка почервонілі очі в поєднанні з піщаними, піщане почуття.

Травма: тупої травми ока вимагає негайної оцінки офтальмолога або оптика.

Хімічний вплив: Вплив на очі на побутові чистячі засоби, дим, або фактичний сплеск хімічних вимагає негайної оцінки лікаря

Кератит: кератит є запалення рогівки, які можуть виникнути окремо або одночасно з кон’юнктивіту.

Догляд за очима

Після душу використовуйте м’який освіжаючий очні краплі для зволоження очей від висихання впливу води. Потім використовуйте крем для очей для зволоження і позбутися від набряклості шкіри навколо очей з вітаміном eyecream.

Носіть ви окуляри або контактні лінзи, як лікар сказав вам.

Їжте здорову з великою кількістю фруктів і овочів.

Використовуйте антивідблиску окуляри, якщо ви використовуєте комп’ютер.

У той час як ви використовуєте контактні лінзи полоскати контакти кожен день з розчином (10 секунд кожен) і перевірити, якщо вони знаходяться в хорошій формі. Крім того, переконайтеся, що ваші руки чисті, перш ніж приймати і введення контактів дюйма

Сядьте прямо на вашій робочій станції і потріть долоні один одного, поки ви відчуваєте їх в теплі. Тепло долонь допомагає заспокоїти і розслабити втомлені очі. Потім, злегка ваша чашка очі долонями і розслабтеся на 60 секунд.

Відлік секунд у вашому розумі. Повторіть цю вправу два-три рази, коли ваші очі втомилися, або так часто, як ви хочете.

Тримайте два використаних чайних пакетиків в холодильнику, перш ніж поїхати на роботу. Коли ви знаходитесь вдома, помістіть чайні пакетики на ваших очах протягом кількох хвилин, як ви відпочиваєте. Це не тільки заспокоює втомлені очі, але і зменшує набряклість.

Додати дрібку солі у воді і промити для яскравих і блискучих очей.
Змішати томатний сік і лимонний сік у рівній кількості і застосовувати навколо очей. Через 30 хвилин змийте її холодної та гарячої води альтернативним способом.

Зробіть пасту з сандалового дерева і мускатного горіха. Нанесіть пасту навколо очей перед сном і змити вранці.

Розчавити огірка і приймати сік. Додайте трохи рожевої води і нанесіть навколо очей і промийте його через 30 хвилин.