Med Spa проти спа – в чому різниця

Термін «спа» став настільки широко використовується в маркетингу, що це може бути важко провести різницю між різними видами курортів і спа-послуги. Два типи курортів, які дуже популярні ще також дуже різні медичних спа (Med Spa) і спа-салон. Багато хто з моїх пацієнтів Тампа вибрати спа в моїй практиці пластикової хірургії, тому що вони додали душевний спокій, знаючи, що їх лікування, курирує один сертифікований пластичний хірург. По суті, це безпосереднім керівництвом ліцензованого медичного працівника є ключовим відмінність між Medical Spa і спа-салон.

Крім того, в той час як деякі медичні курорти роблять його наглядом медичних працівників, багато з цих фахівців є постачальниками, які не мають формальної освіти в галузі догляду за шкірою та анатомії особи, такі як сімейні лікарі, гінекологи і очні лікарі. У косметичній хірургії Бенедетті, я забезпечую безпосереднім керівництвом мого сертифікованим медичним естетик, а також надання багатьох послуг собі максимальну безпеку і результати.

почувається краще проти стає краще
День курортів пропонують різні естетичні послуги спрямовані на розслаблення, догляд за тілом і красою. Ці процедури зазвичай включають в себе масаж, депіляція, догляд за обличчям, обгортання, манікюр і педикюр. Курорти дня, як правило, укомплектовані естетики та косметології, які надають ці послуги з метою зробити клієнту відчувати себе добре і виглядати добре в короткостроковій перспективі.

Медичні курорти пропонують науково обгрунтовані, орієнтованого на результат таких процедур, як хімічний пілінг, лазерне лікування, та ін’єкційні форми, такі як Ботокс ® та шкірні наповнювачі. Під наглядом лікаря, медичні спа-процедури виконуються з метою досягнення вимірних поліпшень без витрат, дискомфорт і простої хірургії. Ці процедури зазвичай досягають результатів, які останні кілька місяців або навіть років. Крім того, ці процедури можуть бути зроблено в поєднанні з хірургічними процедурами максимально оперативне результатів.

Немає такої речі, як угоду ботокс
У спробі конкурувати з медичних спа, деякі курорти дня розсовують межі і пропонує такі послуги, як лазерна епіляція та ін’єкції ботокса. Там не бракує “лазерної центрів”, які можуть пропонувати знижки цін у зв’язку з їх мінімальною підготовкою, а іноді поступається технології. І в той час як денний спа-салон може мати медсестра на співробітників, які можуть на законних підставах виконувати ін’єкції ботокса і наповнювачів процедур недоцільно пройти ін’єкцій від кого-небудь, крім сертифікований пластичний хірург з інтенсивну підготовку з цими процедурами та анатомії особи.

Лікар, зокрема, сертифікований пластичний хірург, має рівень спеціальну підготовку та досвід роботи з цими потужними лікування, яке далеко перевищує короткий курс ліцензування. І медичні курорти, як правило, укомплектовані повністю навчені медичні фахівці на додаток до лікуючим лікарем. Вони можуть включати медсестер, ліцензованої медичної естетики та сертифікованих техніків лазера.

найкраще з обох
Деякі медичні курорти пропонують кращі сторони як медичних спа-центр і спа-салон. Це особливо вірно, коли лікуючим лікарем приділяє особливу увагу догляду нехірургіческіх косметичних процедур і вибирає і співробітників з метою вельми задовільним досвід пацієнта на увазі. З медичних знань і досвіду як сертифікований пластичний хірург і висококваліфікований медичний персонал підтримки, пацієнти можуть бути впевнені, що вони отримують попередню уважність. Цей командний підхід дозволяє пацієнтам розслабитися і насолодитися їх лікування в безпеці повністю укомплектовані медичним закладом, і впевнені, що їх результати будуть помітні і міцного.