learnbeautiful Очі дзеркало душі

Очі, трапляється, називають вікнами від душі у зв’язку з, як багато вони спілкуються. Очі дають людині енергію, що і індивідуальність. Вони не повинні бути розглянуті певного розміру або форми, щоб стати вважатися достатньо – всі очі мають свою власну красу. Коли макіяж наноситься на виглядати природно це буде виявити справжній колір очей і підвищити очима краси. Всякий раз, коли ви відчуваєте себе добре про ваше макіяжу ви будете більш впевнено і може мати одну річ менше турбуватися.

Тонкі застосуванні олівець для очей, тіні і туш працювати разом, щоб справити магії робить своє бачення виглядати кращим.

тіні для повік

Тіні покликаний виділити і визначити очі. Тіні для повік можна використовувати, щоб створити глибину, щоб принести велику справу з приводу очей. Темний колір, використовуваний на кришці зробить очі здаються менше, а світлий колір зробить його здаватися більше. Це те, що тіні для повік йде про створення ілюзій. Такі основні методи наступні форми очей:

Маленькі очі: не використовуйте занадто багато тіні або вкладиша це зробить вас очі виглядають менше?. Нанесіть легкий колір на повіку, використовуйте більш темний колір в складку і використовувати маркер під бровою.

Великі очі: Одягати темні тіні на кришці і продовжити його до складки. Використовуйте плоскі колір під бровою, щоб зосередитися.

Глибоко посаджені очі: Використовуйте світлі кольори на повіку і під брову. Використовуйте кольору середовища в складці. Підкресліть, зовнішні куточки з тінню.

Широко розставлені очі: Використовуйте більш темні кольори на внутрішніх кутах з ока.

З капюшоном очі: нанесіть світлі тони про кришку. Використання темних кольорів в центрі повіку у напрямку до зовнішньої кути і суміші.

Круглі очі: Зробіть круглі очі більше за допомогою кольору все навколо і проходить у напрямку до зовнішніх куточків.

Азіатські очі: нанести маркер під брову. Використання світла тіні на внутрішній 1/2 частини кришки і більш темний колір навколо зовнішній половині.
Eyeliners призначені для визначення очі так, що вони повинні зробити це, ‘т бути в центрі вашого макіяжу. Eyeliners доступні в різних кольорах і формах рідини, олівець і т.д. Тримайте олівець для очей природний. Олівці доступні в багатьох кольорах (для кращого погляду дотримуються коричневий або чорний) і можуть бути заточені на тонкій грані. Для нечітка ефектом використовувати тіні аплікатором губки або щітки годинник тінь. Всякий раз, коли ваші олівці занадто м’які охолодити їх. Коли вони занадто важко пом’якшити їх, тримаючи їх між пальцями.

До лінії очей, почати на нижню повіку, під вії. Коли ви закінчите завжди розмазати лінії разом з губкою. Залишатися якомога ближче до лінії росту вій, як ви можливо. Про верхній кришці, малювати лінії форми внутрішнього кута до зовнішнього кута, потовщення дорозі у напрямку до зовнішнього кута. Після 40 років тримати лінію між віями.

Туш для вій, а також створення гарних вій:

Туш кадрів своє бачення і може зробити ваше обличчя оживає. Туш м’яко акцентує увагу, а потовщення і потемніння вій, це останній штрих для очей. Є декілька різних типів на вибір, потовщення, і водонепроникної, щоб розмазати докази. Водонепроникний зажадає спеціального видалення і розмазати докази змиється легко. Це не розумно, щоб носити водостійку туш протягом тривалих періодів часу, тому що він має тенденцію сушити вії.

Виберіть тіні туш, яка доповнює ваш забарвлення. Темні відтінки на світлі очі з коричневими вії будуть затемнити їх і буде виглядати суворим. Тримайтеся подалі від блюзу разом з іншими квітами, так як вони зруйнує вашу річ.

Вії, які жорсткі, щоб завити, можливо, буде потрібна допомога бігуді вії. Завити вії, перш ніж застосовувати туш для вій? Утримуйте протягом десяти до двадцяти секунд.

Щоб нанести туш дивитися прямо у ваше дзеркало з підборіддям злегка підняв так що ви можете дзвонити по віях. Вставте паличку тільки один раз і твіст, не передаються. Насосні може зламати кисті щетина і поширювати туш нерівномірно і висихає туш швидше. Почніть з прокаткою паличку від коренів до кінчиків у висхідному русі. Вставте щітку і знову подати заявку. У випадку, якщо ваші вії густими й довгими вони могли б глухий звук разом. Якщо такі речі відбуваються дайте їм висохнути, а потім розділіть їх з кута брови щіткою. Годинники тіні, як правило, дуже малі, і це буде важко знайти з косметикою розкидані.