Latisse довше, повніше і темних вій

Тепер ви можете мати більше, повніше і темні вії LATISSE ®, перший і єдиний рецепт лікування затверджений FDA для неадекватними або рідкісними віями. LATISSE ® була розроблена на основі багаторічного дослідження зазначеної лідера фармацевтичної Allergan, з більш ніж 60-річним досвідом в рецепті продукти догляду за очима.

Немає більше вільного або неналежне вій

Важливо знати, що результати LATISSE ® не миттєво. Ефект розчину поступово, але він забезпечує все харчування, необхідне для збільшення зростання, щільність і обсяг вій. Повний ефект від LATISSE ® можна бачити на приблизно від 12 до 16 тижнів.

Застосування рішення так само просто, як він отримує. У відповідності з інструкціями, потрібно застосувати рішення принаймні один раз на день на підставі верхньої вій. Це не повинно бути застосоване на нижню повіку. Фахівці, які пропонують лікування рекомендували б кількість заявок, які будуть потрібні після оцінки вимог пацієнта. Вкрай важливо, щоб пацієнти суворо дотримуватися рекомендацій, щоб уникнути розчарувань і забезпечити якісний результат. Лікування було широко випробуваний, і має мінімальні побічні ефекти.

Схвалено FDA, що рекомендується фахівцями

LATISSE ® є дуже популярним лікування, який схвалений FDA і рекомендований фахівцями для доставки чудові результати. Це приписують своїй можливості надання більше, повніше і більш темних вій. Однак, як правило, безперервна обробка необхідна для тривалого впливу. Щоб знати, якщо ви можете використовувати LATISSE ®, бажано проконсультуватися з досвідченим пластичним хірургом, який забезпечив би рецепт лікування тільки переконавшись, що вона буде працювати і задовольняти очікування бажаного пацієнта.