як отримати засмагу без ризику для здоров’я

Якщо ви схожі на мене, глибокий загар, є дуже привабливою. Проте, перебування на сонці, що потрібно для досягнення гарної засмаги, що далеко не привабливо. Я додам до цього, кажучи, що деякі дії сонця важливо переконатися, що ваш організм отримує потрібну кількість вітаміну D, і що ваш рівень мелатоніну коливатися відповідним чином. Крім сплески перебування на сонці, це не безпечно для вашої шкіри отримувати набагато більше, ніж це. Якщо це станеться, ви будете стикатися з ускладненням горіння, і навіть серйозні проблеми, як рак шкіри. Тут, ми розглянемо продукт, який я використовував для досягнення природного загар, не маючи необхідність піддавати себе небезпечним рівням впливу сонця – SunSplash Дубление і D Lite (немає Tan) системи.

Все почалося, коли мій друг відвідав місцевий солярій. Результати, яких вона досягла були чудові. Її міркування для проведення цього методу дублення, що вона була дуже зайнята, щоб витрачати години на сонці, щоб отримати засмагу, який вона хотіла протягом стількох років. Потім вона запропонувала мені, що я беру участь в солярії впливу для досягнення засмаги я завжди мріяв. Бачте, я працюю вдома, і я виховувати обидва моїх активних хлопчиків з дому. Мій чоловік також працює з дому, але ми часто опиняємося вишкрібання барель достатньо часу, щоб зробити все те, що ми мали робити у вільний день за днем ​​- набагато менше часу, щоб відвідати солярій.

Мій чоловік і я вирішив його, і він заявив, що він буде дбати про речі, якщо це те, що я хотів зробити, але потрібно бути обережним. Я був так схвильований! Тобто, поки я не взяв час, щоб дослідити соляріями. Я швидко зрозумів, що цей вид засмаги не дає ніякої користі для здоров’я, і ​​з плином часу, він може реально пошкодити ваші органи та інші внутрішні компоненти тіла! Зайве говорити, що я швидко змінив свою думку на цій невеликий експеримент і ніколи не робив це в солярій. Мій інтерес був пік, проте, і я вирішив, що я повинен взяти час, щоб визначити, чи були які-небудь інші види безпечних альтернатив соляріями. Це коли я натрапив на сайт, який продав SunSplash Дубление і D Lite (немає Tan) системи.

Тепер, з цієї засмаги метод, то виявив, що вона виробляє майже така ж кількість сонячного світла, який фактично НД виробляє, а це означає, що він також допомагає тілу отримувати достатню кількість вітаміну D. рівнів Мелатонін також може регулюватися за допомогою цього дублення система, яка включає в себе близько восьми різних вогнів. Так, в основному, це було набагато безпечніше, ніж стандартні соляріями, що він використовує відбиває технології освітлення доставити промені, які допомагають загар шкіри і забезпечують поживні речовини для організму! Я не міг у це повірити.

Тепер, після всього пару місяців використання SunSplash Дубление і D Lite (немає Tan) системи, і спорт розкішний загар. На додаток до цього, я дивлюся і відчувати себе краще все навпаки. Я настійно рекомендую цю систему для тих, хто бажає те ж саме!