як зробити домашнє крем для гоління

Домашній крем для гоління просто зробити, і вона також живить і зволожує шкіру в той же час. На додаток до цього, він добре працює з чоловічі електробритви, занадто, а також ваші звичайні одноразові бритви.

Звертаючись до природних альтернативам б’є двох птахів одним каменем. Це тому, що це дозволяє знизити споживання хімічної продукції переплітаються. Крім того, за допомогою домашніх продуктів, ви зможете заощадити гроші, які ви зазвичай витрачаєте в покупці цих комерційних.

Для того, щоб зробити свій власний домашній крем для гоління ви повинні взяти до відома інгредієнтами, які будуть використовуватися і процедур, які необхідно зробити. Рецепт домашнього крему для гоління складається з наступних дій: чотири столові ложки жирних кислот багатих маслом, таким як солодкого мигдалю, жожоба, абрикосових і; дві столові ложки натуральний зволожувач шкіри і годувальниця, такі як масло ши, масло какао, бджолиний віск або , дві склянки дистильованої або відфільтрованої водою, так що це чистий у всіх відносинах; одна ложка соди випічки, для пом’якшення та захисту шкіри, чотири столові ложки Кастилії мило, яке на основі рослинної олії, півсклянки або алое віра гель або мед, і ефірні масла. Останні два інгредієнти є тільки додатковим так що це залежить від вас, чи хочете ви додати їх чи ні.

Роблячи крем для гоління, ви повинні спочатку нагріти масло і шкіри годувальниця в пароварці. Тоді, перемішати обидва компоненти разом, поки Ви не отримаєте прозору суміш. Після цього, вилийте суміш у велику миску і залишити йому охолонути.

Використання каструлю, нагріти трохи води. Потім дотримуйтесь шляхом додавання випічки соди і мила Кастилії. Рух цих поки тверді речовини не стає менше повністю. Коли вже розводили, тепер ви можете потім додати гель алое віра або медом, який ви виберете для використання, в розчин і просто продовжувати перемішуванні.

Потім залити другою суміші в миску, що містить перші суміші. Якщо ви вирішили використовувати ефірні масла, то ви можете додати його в новій суміші. Як тільки ви через, змішати все з використанням ручної міксер або блендер. Суміш повинна бути змішана дуже добре.

Потім перенесіть крем в герметичному контейнері. Ви можете використовувати старі желе або мариновані банки для цього. Просто переконайтеся, що банки прибираються дуже добре і не мають залишків або запахів. Тоді, вуаля, у вас є свій власний домашній крем для гоління готова до використання.

Це дійсно хороша річ, щоб бути в змозі зробити речі у себе вдома. Таким чином, ви більше не потрібно турбуватися про хімічних речовин, які використовуються в продуктах. З цим домашнім крем для гоління, ті, хто дійсно чутлива шкіра отримає вигоди від цього. Це так легко зробити, клопоту безкоштовно, природний у всіх сенсах цього слова, і ідеально підходять для використання з чоловічих електробритв.