як зробити великі потворні пори менше

Ви шукаєте спосіб зменшити пори? Приєднатися до клубу. Великі пори є джерелом страждань для багатьох людей, і часто призводять до акне спалаху багатьох людей. Чому? Тому що вугри та прищі виникають, коли стінки пір триматися разом із захопленими шкірного сала і призводять до утворення бактерій. Для людей з великими порами, це займає багато захоплених шкірного сала і бактерій розвиватися для того, щоб стінки пір дотримуватися. Однак, коли вони палицю, тому що деколи настільки великі, що вони призводять до великих, ніжна, прищі і шишки формування під поверхнею шкіри. Як ви можете позбутися від вашої великої пори? Це займе деякий час, і він не може усунути видимість вашого пори повністю, але ви можете зменшити їх декілька. Виконайте наступні дії:

1) Профіль вашого обличчя. Пором ваше обличчя буде відкрити пори і відключіть їх. Просто заповніть басейну з додатковою теплою водою. Переконайтеся, що вода не обжигающе гарячим. Тримайте обличчя над басейном протягом 1-3 хвилин. Потім, візьміть ганчірку для миття посуду і змочити його в лимон і ананасовий сік. Помістіть мочалкою твердо на вашому обличчі протягом 1 хвилини. Потім промити шкіру теплою водою. Лимон і ананасовий сік містять натуральні ферменти, які напружуються і тверде обличчя і очистити і освітлити шкіру. Лимонна особливо має можливість очистити і зменшити поява пори. Ви можете придбати лимонний сік і ананасовий сік від вашого місцевого бакалійника. Нарешті, застосовувати кубики льоду на вашому обличчі. Покладіть кубики льоду акуратно вздовж пори протягом 15-30 секунд. Це матиме ефект, що підтягує на вашу шкіру.
2) Купити пір продуктів нафтопереробки. Краса 4 попелище і Зія ® ® (wwwdrugstorecom) два великих повністю натуральні продукти догляду за шкірою, які роблять прищі і пори продуктів нафтопереробки. Краса 4 попелище ® християнської Здоров’я і краса робить “U Система Big Дитячі пори” (wwwdiscoverb4acom), що у подвійному сліпому дослідженні взяли участь 200 осіб було вибрано 4 з 5 над пори продуктів нафтоперероблення Neutrogena автора. Учасники віддали перевагу продукт, заснований на сумісність зі шкірою, результати, аромат і зовнішній вигляд шкіри після негайного використання. Я особисто дивився на системі, і якщо не відчуваєте, як зробити свій власний пори скорочення продукції, він містить кілька досліджуваних природних засобів, які були доведені, щоб зменшити великі пори, в тому числі шавлія, лимон, перець, цукор і алое.
3) Зробіть пір затягування маски. Візьміть рассульской глиною і змішайте з лимонним соком, сік алое віра, і зелений чай. Рассульской глиною підтягує пори і очищає шкіру. Зелений чай є клінічно досліджені, Сухий антиоксидант і речовина загоєнню шкіри. Небесні Приправи робить казковий зелений чай, який повний вітамінів і мінералів і входить в багато сорту. Вони також мають багато спеціальних сумішей на їх сайті (wwwcelestialseasoningscom). Rhassoul глину можна знайти в вашому місцевому спа-центрі. Ви також можете купити систему Детокс Спа від парфюмерія 4 попелище (wwwdiscoverb4acom).
4) Їжте більше фруктів цитрусових. Апельсини виробляють міцної шкіри і відновити колаген, який може сприяти підвищенню еластичності шкіри і скорочуючи стінки пор. Мандарини також мати такий ефект.

Ви можете очистити і напружте пори, загальне скорочення поява їх розміру … і ви можете зробити це природно. Просто спробуйте ці поради, і ви будете добре на Вашому шляху.