саморобний лікування акне і прищів надзвичайних

Суміш меленого мускатного горіха й сировина (непастеризованого) молока застосовується до плями, як передбачається, вони зникнуть без сліду.

Паста з 3 столові ложки меду і 1 чайну ложку меленої кориці наноситься на плями перед сном і змити вранці побачите плями зникнуть назавжди. Спробуйте змішати 1 чайну ложку лимонного соку і 1 чайну ложку меленої кориці в якості альтернативи.

Дрібно натерти дуже зовнішня шкірка апельсина і змішати його в пасту з невеликою кількістю води і наносите на уражені ділянки, щоб допомогти загоєнню. Застосування свіжого часнику натирають на місцях, як вважають, і вони зникнуть без сліду

Регулярно розглядати вашу шкіру лікування 1 столову ложку арахісового масла і 1 столову ложку свіжого соку лайма і це буде перешкоджати утворенню вугрів і прищів. Pulverize деяких свіжого листя м’яти і поширюються на все обличчя, щоб запобігти плями і лікувати укуси, екземи та інших шкірних інфекцій.

Паста з листя пажитника поширюється на обличчя кожен вечір і поїхав за 10 хвилин до змивання, як кажуть, не тільки боротися, але і плями для запобігання зморшок. Mash 2 дуже стиглих помідорів в м’якоть, нанесіть на хворе місце і залишити на годину до змивання.

для лікування акне – в аварійній ситуації!

Не при яких обставинах дрібку або забрати на свій прищ. Все, що вам буде досягти, це місце ще красно, який є більш запаленої, ви будете поширювати бактерій над іншими частинами вашого обличчя, ви будете вводяться нові бактерії в те, що стає відкритою раною і довгострокових ви ризикуєте грубі рубці.

Застосувати пакет з льодом на який порушив прищ протягом декількох хвилин і повторно кожні півгодини. Використовуйте кубик льоду, але обернути його на шматок тканини, щоб уникнути опіків шкіри навколо місця. Лід допоможе зменшити набряк і зменшити біль.

Якщо вам не вистачає часу використовувати лікарський, кольору шкіри Крем-коректор для покриття місці, але пам’ятаю, щоб бути скрупульозним про видалення цього косметичного покриття, коли ви повернетеся додому.

Вимийте обличчя не менше трьох разів протягом дня уникати агресивних хімікатів і парфумерні продукти. Акуратно вимити шкіру з не більш серйозні, ніж чистої мочалкою.

Є аварійний трубку акне крем або мазь, що містить бензил пероксид або саліцилову кислоту і застосувати це до місці. Уникайте використання цих продуктів на великих територіях, якщо можливо, оскільки вони дуже сушку. Намагайтеся не носити макіяж, поки не доведеться виходити на вулицю – дати шкірі можливість дихати.

Вірте чи ні, мазок зубної пасти на уражену ділянку може допомогти заспокоїти роздратування і зменшити почервоніння. Спробуйте натиснути змоченою пакетик проти місцем, щоб зменшити запалення. Лимонний сік теж може допомогти, коли ви застосувати деякі на місце і залишити до повного висихання.