мінеральні основи макіяжу косметичні настільки добре, що може балотуватися в Конгрес

Оголошення говориш так, ніби найбільша річ із зручностями у дворі. “Вперед,” настійно закликає одним оголошень “, це добре для вас.” Іншим комерційним стверджує, що це “так чисто макіяжу ви можете спати в ньому.” Тільки те, що це про мінеральної косметики, що робить журнали краси та споживачів слюні?

міна переваги
Є ряд причин, багато хто з них приєдналися до перемогла мінеральну косметику. Мінеральна основа макіяжу забезпечує безшовне покриття, яке дозволяє вашій шкірі дихати, спритно маскуючи недосконалості без появи Cakey. Вони ідеально підходять для акне і секційних схильні, тому що вони зроблені з природних мінералів. Тоді, також, вони володіють протизапальними властивостями, які, як кажуть, щоб допомогти залікувати прищі і плями. На вершині цих всіх, мінеральні основи макіяжу є водостійкими. Вони можуть витримувати піт, сльози, вологість — можливо, навіть землетруси, урагани, і брудний розлучення, але це було б занадто багато чого продукту.

нанесення макіяжу мінеральна основа
Мінеральна косметика прості в застосуванні, і може бути зроблено в чотири етапи.

1. Очистіть обличчя.

2. Зволоження. Нехай зволожуючий проникають у шкіру, перш ніж покласти на мінеральну косметику фундаменту. В іншому випадку, основа може здатися розсипчастим і Cakey. Хороший зволожуючий зволожує шкіру і робить його більш легким для змішування мінерального макіяжу основа гладко.

3. Застосувати свої мінеральні основи макіяжу.
Фонд для сипучих мінеральних: натисніть головка щітки проти отворів сита автора. Натисніть зайву продукту. Потім круговими рухами, злегка Очистіть кисть на ваше обличчя, починаючи від центру до носа, підборіддя і лоб.

Для рідкої основи мінерального: наносити тонким шаром за допомогою губки, а не кінчиками пальців. Суміш добре, починаючи від лоба і поступово поширюється до іншої частини вашого обличчя.

або пресовані мінеральні основи: Чи ви не використовуйте вологу губку, обов’язково розподілити продукт рівномірно на вашому обличчі. Не зупиняйтеся, поки всі рядки не будуть повністю зникла.

Так що, можна отримати свій власний фонд корисних копалин зараз? Я зробив, і я люблю його. Я ніколи не вважав би виходити без нього. Інші жінки поділитися своїм настроєм, теж. Мінеральна основа макіяжу продає швидше, ніж гарячі пиріжки. Насправді, вона стала настільки популярною вона може балотуватися в Конгрес і отримай.