мікродермабразія, останню в догляд за шкірою лазерні

Один з методів лікування, що ростуть дуже популярним є мікродермабразія, процедура, яка видаляє верхній шар шкіри, позбутися від мертвих клітин шкіри на поверхні і повернути їй здоровий блиск.

Це також залишає гладку поверхню і навіть стимулює зростання нових викликів, а також виробництво колагену і еластину, які обидва відіграє певну роль у розвитку зморшок.

Ця процедура аналогічна деякі хімічного пілінгу лікування винятком того, що вона не горить шкіри. Існує також меншим роздратуванням повідомив, а також алергічні реакції на процедуру. Можна навіть наносити макіяж на шкірі, які нещодавно розглядали.

Одним з багатьох переваг мікродермабразії є те, що вона має менше часу обробки. Це означає, що вам не доведеться витрачати так багато часу в хірургічній кімнаті. Інший профі є те, що вона має менше час відновлення в порівнянні з іншими методами, які в основному роблять те ж саме лікування.

Крім того, щодо безболісна, що дерматологи і лікарі навіть не використовують анестезію більше. Через це, це також відносно дешевше в порівнянні з іншими лазерної обробки шкіри доступні.

Мікродермабразія може лікувати цілий ряд шкірних захворювань, таких як вікові плями, прищі, пігментні плями, пошкодженої сонцем шкіри, дрібні зморшки і навіть нудно перевантажених шкіри.

Виду лікування, а також тривалість залежатиме від типу шкіри і стану. Лікування результати будуть, звичайно, варіювати залежно від стану шкіри до лікування і, звичайно, серйозності проблеми. Але, як згадувалося раніше, з мікродермабразії, буде більш коротким часом відновлення. Пацієнти вже може відновити свою роботу навіть годин після лікування.

До лікування

Там дійсно немає жорстких вимог перед проходженням процедури. Але в цілях безпеки, пацієнтам рекомендується не ставити будь-які ретиноидов або сітківки. Там також не повинно бути ніякого використання AHA протягом трьох днів до і після лікування.

Догляд за обробленої області

Перше, що повинно бути зроблено, щоб очистити територію і тримати його добре зволоженою. Лікар також скаже вам продукти, які можна нанести на шкіру. Інша справа, що ви повинні зробити, щоб захистити її від сонця в будь-який час. Для цього використовуйте сонцезахисний крем із зволожуючим, принаймні SPF 15, щоб зберегти шкіру вологою і пружною.