макіяж – основи і пудри поради

Ваша шкіра має тенденцію вичерпуватися, як проходять роки, і ознаки старіння, як зморшки, тіні і павукоподібні вени роблять використання Фондом важливо для великим нетерпінням шкіри. Нижче наводиться деяка інформація про використання фондів і порошків.

Завжди будьте уважні при використанні занадто багато основу, так як вона може старіти вас ще більше. Чим більше ви намагаєтеся замаскувати зморшки, тим більше вони можуть в кінцевому підсумку виділяється. Ви завжди повинні прагнути використовувати легкий текстурований фонд, який буде приховувати будь-які плями, але все ж зробити вашу шкіру з’являються світлі і світло.

Переконайтеся, що завжди вибирають фонд, який буде точно відповідати вашому кольору шкіри. Отримайте поради від помічника лічильник красу, якщо це необхідно. Це завжди доцільно, щоб спробувати будь-які продукти на вашій лінії підборіддя першої, а не на внутрішній стороні зап’ястя, як часто стверджується, причина в тому, що внутрішню сторону зап’ястя, як правило, зовсім іншого забарвлення від вашого обличчя.

Використовуйте фундамент з легкою текстурою тільки там, де це необхідно. Якщо відтінок, який ви вибрали хороший матч для вашого кольору шкіри, то вам не потрібно буде згладити її по всюди. Завжди пам’ятайте, що молода шкіра здається ясним і свіжим, яка є те, що ви повинні прагнути. Більш природний макіяж ваших, молодший ви будете виглядати.

Намагайтеся наносити основу пальцями, так як це зазвичай досягає хороших результатів, хоча ви можете використовувати вологою губкою або щіткою, якщо ви віддаєте перевагу. Там немає правильного способу зробити це, однак намагаються погладити основу в шкіру, а не через нього.

Порошок використовується для установки вашого макіяжу, тим більше, якщо у вас є особливо жирна шкіра, або страждають від блискучої особа. Він завжди прийде на допомогу, щоб зафіксувати вологу, що дуже важливо для вашої шкіри. Завжди погладити порошку на шкіру, а не витираючи його на обличчя, використовуючи щітку або губку. Спробуйте поекспериментувати, щоб дізнатися, що краще для вас.