лазерне відбілювання зубів – переваги і недоліки

Лазерне відбілювання зубів стало дуже популярним, так як дуже багато людей шукають, щоб поліпшити свої посмішки. Є різні варіанти, щоб допомогти вам у досягненні цієї яскравої білої посмішкою. Лазерне відбілювання може ефективно допомогти звернути назад процес зміни кольору Ваших зубів.

Лазерне відбілювання зубів є швидким і безболісним рішенням для зубів, які стали заплямованою. . Лазерне відбілювання зубів, як правило, рекомендується для тих, хто п’є каву і курці, а також ті, хто ніколи не використовував будь-які інші види відбілювання зубів. У деяких випадках зуби можуть бути побілілі до 10 відтінків світліше

Лазерне відбілювання має бути зроблено стоматолога здоров’я. Він або вона почнеться, видаляючи наліт і сміття, які в даний час на ваших зубах. Це допомагає гарантувати, відбілювання буде ефективним.

Після зуби вільні від чуми і сміття Гель наноситься на зуби. Гель є те, що насправді відбілює зуби. Тим не менш, лазер використовується для прискорення процесу і активувати відбілюючим гелем. Кристали знайти в гель поглинає енергію світла від лазера, який потім проникає в емаль на зубах. Цей процес сприяє збільшенню ефекту відбілювання на зуби.

Залежно від зовнішнього вигляду ви бажаєте, ви, можливо, доведеться тримати гель на довше. Якщо ваші зуби розташовані досить близько потрібний колір, то вам потрібно буде тільки, щоб бути в кріслі протягом короткого періоду. Як правило, це займає близько години, щоб виконати білої посмішкою.

Одна з переваг лазерне відбілювання зубів є те, що вам потрібно тільки один відвідати, щоб побачити видиме відмінність в кольорі ви зуби. У деяких крайніх випадках, додаткове лікування лазером можливо, необхідно буде зробити для досягнення бажаного кольору ви шукаєте.

Основним недоліком лазерне відбілювання зубів є вартість. У порівнянні з іншими методами відбілювання зубів, лазерне відбілювання зубів може бути значно вище. Лазерне відбілювання зазвичай починається близько $ 1000. Проте, залежно від кількості необхідних процедур, вартість може бути значно вище.

Ще один недолік, який іноді пов’язаний з лазерне відбілювання є біль зубів і ясен. Це тому, що відбілювач використовується для відбілювання зубів. Взагалі кажучи, це лише короткострокові проблеми.