лазерна епіляція піклується про небажані волосся і пропонує вражаючі результати

Віск, гоління і вищипування може зайняти багато часу, призводять до ударів і червоні плями на шкірі, і всі пропонують тільки короткострокові результати. Лазерна епіляція, з іншого боку, пропонує видалення надлишкового та небажаних волосся з вражаючою, довгострокових результатів за розумною ціною. Лазерна епіляція може призначатися для ряду областей, великих чи малих, і відносно безболісно, ​​це був другий найбільш поширеною нехірургіческіх косметичних процедур у 2009 році (після ботокса), за даними Американського товариства естетичної пластичної хірургії.

Під час процедури видалення волосся лазером, кваліфікований лікар або пластичний хірург використовує використання спеціального лазер, призначений волосяні фолікули під шкіру. Після застосування знеболювання кремом, лікар потім направляє лазер на конкретній області або областей, використовуючи нагріте світло лазерного цільової надлишок волосся. Залежно від області ведуться роботи, лазерна епіляція може зайняти всього кілька хвилин або пару годин для великих площ. Крім того, лазерна епіляція часто тягне за собою кілька курсів лікування, але він може забезпечити тривале видалення волосся і шовковистою, гладкої шкіри.

На відміну від деяких інших видалення волосся системи, лазерна епіляція передбачає невеликий біль або дискомфорт і дуже мало, якщо такі є, побічні ефекти, які можуть включати в себе деяке почервоніння і набряклість. Багато людей звертаються до лазерної епіляції, як спосіб уникнути гоління, воском і вищипування повністю. Він особливо популярний для видалення волосся з усього лінії бікіні, верхній губі або на шиї.

Як правило, кращими кандидатами для лазерної епіляції мають світлу шкіру і темне волосся, хоча люди з більш темною шкірою і легкі волосся все ще можете проконсультуватися з лікарем, щоб обговорити найкращі варіанти для них. Особи, зацікавлені в цій процедурі повинні дозволити засмага зникають у спокої лазерна епіляція фахівця. Крім того, чим більше ви знаєте про процедуру, реалістичніші ваші очікування і буде більшою мірою задоволені ви, ймовірно, бути з вашою лазерного лікування видалення волосся.

Якщо ви роздумуєте про лазерної епіляції для видалення зайвого волосся з певних областей на тілі, ви повинні відвідати кваліфікованого лікаря або хірурга, який має великий досвід роботи з лазерами. Ваш лікар захоче переглянути вашу історію хвороби, спільні цілі та очікування на додаток до перед-і пост-обробки інструкцій.

Кращий спосіб підготуватися до літо, відпустка, весілля, медовий місяць, громадських тренувань та інших особливих випадках, лазерна епіляція зазвичай коштує менше одного року воском і є набагато менш болючим. Це відмінний варіант для націлення зайвого волосся в небажаних місцях зроблять вашу шкіру виглядати більш гладкою і шовковистою.