засмага в солярії Поради та тенденції

Процес, коли пігментація шкіри темніє в результаті впливу ультрафіолетових променів світла відомий як “засмага”. Процесі дублення шкіри, як правило, двох типів. Один негайного засмаги, а інший затримується засмаги. Безпосереднім засмаги викликано ультрафіолетового (УФ) випромінювання сонячного світла, який з’являється тільки короткий час після прийняття сонячних ванн і зазвичай триває всього кілька годин або днів. Затриманий засмаги відповідь на ультрафіолетове B (UVB) випромінювання сонячного світла і зазвичай з’являється через 2-3 дні після прийняття сонячних ванн і триває довше, з природного оновлення шкіри. Інтенсивність засмаги варіюється так як це залежить від типу шкіри.

Процес засмаги в солярії та пристрої

Засмага в солярії став дуже популярним і, як звичайні засмаги повинні включати критий лосьйон для засмаги. Розкладачка, як солярії використовується як солярій обладнання в більшості соляріїв ліжка. Клієнти повинні лягти на поверхню, де плексигласу солярії лампи зверху і знизу досягти клієнтів тіла. Останні високотехнологічні солярії називаються встати соляріїв і не вимагати від особи, лягти на плексигласу.

Більшість старих пристроїв для засмаги використовувати джерела світла, які випускаються короткі ультрафіолетові промені хвилі B. Ці UVB випромінювання насправді викликало печіння, отже, потреба в солярії лосьйонів. Власники салонів почали використовувати солярії, які випромінюють в основному старих Ультрафіолетові хвилі промені від джерел світла, UVB випромінювання має багато шкідливих наслідків. UVA-промені викликають менше, ніж спалювання UVB променів.

Шкідливих побічних ефектів засмаги

Засмага в солярії дуже відповідальна за шкоду нашої шкіри, тому що випромінюючої ультрафіолетових променів. Коли шкіра виробляє додаткові пігменту для захисту від опіків від ультрафіолетових променів в той час засмаги відбувається. Травма ока, шкірні висипання і навіть рак шкіри може розвинутися через надмірне УФ-променів.

Ультра фіолетового випромінювання від сонця і ламп для засмаги ліжка, широко відомі, щоб бути відповідальним за рак шкіри. УФ-промені, як відомо, навіть пошкодити імунну систему, викликаючи передчасне старіння або складок шкіри.

Зараз охорона здоров’я дня експерти і медичні бригади попередження людей від небезпеки ультрафіолетових променів сонця і ламп для засмаги ліжка. УФ-променів, пов’язані із засмагою, і вважається більш глибоке проникаюче променя. На думку деяких учених може бути зв’язок між випромінювання UVA і злоякісної меланоми, яка є дуже серйозним видом раку шкіри в цьому випадку лікар може бути необхідно.

Засмаги в солярії лосьйон продажів були стрімко зростає, але з постійним попередженням з боку посадових осіб державних медичних ми могли б почати, щоб побачити тенденцію до більш природний вигляд колір шкіри. Просування солярій лосьйони та солярій обладнання в останні роки домоглася засмаги в солярії регулярної діяльності для багатьох. Ви можете взяти до уваги довгострокові наслідки в порівнянні з короткострокову прибуток, перш ніж намагатися постійного засмаги для себе.

Багато людей використовують засмаги в солярії, щоб краще підготувати своє тіло у відпустку до улюбленої гарячій точці. Це насправді дуже розумний, як це краще підготовляє ваш організм до посилення впливу і може уникнути сонячних опіків, які можуть зруйнувати абсолютно хорошого відпочинку.