виглядати надзвичайно з підняття грудей surgery_

Грудей важлива частина тіла жінки. Жінки одержимі, як вони виглядають. Вони призначають першорядне значення для їх риси обличчя і зовнішності. Явище, що перенесли операцію збільшення грудей у ​​жінок, які зовсім молодий. Вони постійно з нетерпінням чекаю винаходити свій імідж.

Жінки груди зазнає змін, оскільки вони старіють. З кожним роком зростаюче, їх грудей можуть прогинатися і опускаю. Такі жінки, які страждають від цього захворювання з нетерпінням чекаємо, щоб пройти операцію підйом грудей. Годування грудьми або старіння робить груди опускатися вниз. Що відбувається, що, як правило, груди провисає і зменшуватися в розмірах, що дає відразливе почуття. За допомогою хірургії грудей підняття цієї проблеми можуть бути вирішені. Умова може бути виправлена ​​шляхом жорсткості м’язи грудей, щоб вони виглядали молодими і повними.

Було встановлено, що жінки віддають перевагу збільшення грудей, яка збільшує розмір грудей з хірургії грудей підняття. Переконайтеся, що ви пройти процедуру під умілими руками. Ви повинні звернутися до хірурга перед проведенням операції. Ви повинні все обговорити з ними. Якщо ви страждаєте від будь-яких умов, ви повинні дати їм знати про це. Це правда, що кращого і більш природний вигляд може бути отримана від операції на молочній залозі підняття. Ви повинні бути від серця до серця обговорення з вашим хірургом. Це може забезпечити кращі результати.

знати про мастопексія!

Мастопексія підвищує і зміцнює грудей шляхом видалення надлишку шкіри грудей від регіону, переміщує тканини, щоб дати груди щільний, здоровий вигляд. На сьогоднішній день існує кілька методів, доступних для виправлення розмір грудей. Якір розріз, льодяник ліфт, ліфт і півмісяця шрамів ліфт деякі з процедур. Ці методи варіюються в розріз моделі і застосовується до пацієнтів з різним рівнем грудей провисання.

Кращі кандидати хірургії грудей підняття мають:

• груди або плоский витягнутий у формі
• грудей, які провисають або втратили пружність
• Груди мають збільшені ареоли і розтягнутої шкіри
• Груди тих асиметричні в їх положенні на грудях

знаю, що здоров’я міркування для мастопексія!

Перед виконанням операції, хірурги попросити пацієнта пройти невеликий тест. Вони будуть дивитися в повну історію хвороби пацієнта. Бажано, щоб кандидати не курять, підтримувати збалансовану дієту і дозрів фізично перед проведенням операції. Хірурги можуть консультацій припинити попередні препарати, такі як споживання не є аспірин, препарати протягом 2 тижнів до операції, і поставить вас на певному графіку дієти до операції підняття грудей. Вони можуть також брати фотографії, що показують розташування грудей і попросити мамографії. Все, що вони роблять, буде в кращому з ваших інтересів. Таким чином, ви повинні слідувати вказівкам пропонованих ними.