Як я виглядаю після моїх людських волосся

Нарощування волосся є відмінним способом для додавання обсягу, довжини і товщини будь-яких волосся. Багато людей жадають довгі, товсті замки, але розчаровані тим, як уповільнити їх волосся росте, але з розширеннями вам не доведеться чекати. Розширення негайно оновити ваш погляд і відкрити двері в різних стилях. Тим не менш, розширення можуть бути дуже дорогими і для того, щоб отримати ваші гроші варто і зберегти ваше волосся шукає казкові важливо, щоб піклуватися про ваших розширень, так що вони будуть продовжуватися так довго, як це можливо. Якщо ви нехтуєте, щоб піклуватися про ваших розширень, то вони почнуть дивитися фальшивка і може навіть випадають, це дійсно не виглядати ви йшли на! Так, взявши трохи часу ви дійсно можете отримати найкраще з ваших розширень!

Золоте правило нарощування волосся: бути ніжною. Ви повинні мати на увазі, що якщо ви тягнете деякі з волосся вона не збирається рости назад тим же способом, що ваші природні волосся. Це правило варто при пранні, чистці і укладанні розширень. Ви повинні спробувати розчісуйте волосся принаймні, два рази на день і при чищенні починати знизу і працювати ваш шлях вгору. Крім того, доцільно спочатку використовувати широкий гребінь зуба першого чесати всі заплутує, а потім використовувати нормальні щетиною перейти на ваше волосся ще раз.

Ви повинні бути обережні при митті волосся не накопичувати ваші волосся на верхній частині голови, так як це призведе до його заплутати. Також будьте дуже обережні, коли розчісувати волосся у вологому стані, оскільки це, коли вона знаходиться на самій крихкою. Перед тим, як лягти в ліжко ви повинні зв’язати ваші волосся у вільний хвостик або косу, щоб вона не заплуталася, поки ви спите.

Як тільки ваші розширення були встановлені вашим стилістом проконсультують Вас з найкращим роду продуктів для використання на вашому волоссі. Ви повинні дотримуватися цих інструкцій і переконайтеся, що ви завжди миєте волосся з зволожуючим продуктів по догляду за волоссям, як розширення волосся може стати сухим, як він не отримує будь-яку вологу від природних масел ваш скальп виробляє. Зволожуючі продукти допоможуть продовжити термін служби ваших розширень і тримати їх шукає здоровими і блискучими.

А також за допомогою зволожуючих засобів ви повинні прагнути глибоко стан вашого волосся один раз на тиждень. Якщо Ви можете, залишити його протягом приблизно 20 до 30 хвилин, так як це додатковий імпульс вологи дійсно буде тримати ваші розширення у верхній частині стані.

Ви повинні звернути особливу увагу на кінці вашого волосся, а це неминуче, що ваші розширення отримає посічених кінчиків. Єдиний спосіб зберегти волосся, що січеться в страху регулярно підрізати кінці. Ви повинні намагатися робити це кожен 6 до 10 тижнів, але ви повинні бути обережні, скільки ви обрізати, як ви можете втратити довжини вашого волосся дуже швидко.

Пам’ятаєте, він не буде рости назад після того як вона була скорочена! Ви можете отримати ваші розширення професійно обтесані, але ви також можете спробувати робити це самостійно в домашніх умовах.
Як і ваші природні волосся, кожен раз, коли ви піддаєте ваші розширення для нагріву ви повинні захистити їх спреєм теплозахист. Навіть якщо у вас є вільний царювання, як до того, що пристрій з підігрівом ви використовуєте на своєму замків, ви все одно повинні захистити ваші волосся. Трохи тепла захисний спрей перед використанням фена, виправляти або щипці для завивки захистять ваші розширення і тримати їх шукає в хорошому стані довше.

Якщо ви хочете отримати більше інформації з нарощування волосся, то чому б не відвідати Інаньч сайту. Натисніть тут, щоб знайти найкращі в нарощування волосся!