Як позбутися від пігментних плям

З віком багато хто з нас мають тенденцію ставати страждає від вікових плям. Також називаються пігментні плями, ці непривабливі, плоскі коричневі плями можуть з’явитися на нашому обличчі, руках та інших частинах тіла, які часто були занадто сильно НД У той час як вікові плями нешкідливі зміни пігменту, вони потворні і може змусити нас виглядати старше, ніж ми є. Доброю новиною є те, що це можливо, щоб позбутися від пігментних плям, або принаймні значно зникати них.

ретиноїди
Топічні ретиноїди, такі як Сітківка, форма вітаміну А доступні тільки за рецептом, була показана висока ефективність в позбавленні від пігментних плям. Ретиноїди працюють, блокуючи вироблення меланіну (наш пігментації шкіри), підвищення обороту клітин і відлущування, стимулюючи нове виробництво колагену. Цей процес не відбувається відразу, ви повинні будете використовувати ретинол щодня протягом декількох місяців, щоб побачити зміни. Більшість людей відчувають деякі побічні дії з Сітківка, включаючи шкірний свербіж, лущення і почервоніння. Як правило, вони стихають протягом декількох тижнів. Деякі люди вважають за краще використовувати позабіржовий ретиноид продуктів, таких як ретинол пальмітат, які можуть зникати вікові плями з меншою кількістю побічних ефектів. Хоча більш-позабіржовому ретіноли не так сильні, і це займе більше часу, щоб позбутися від пігментних плям, це може бути хорошим місцем для початку.

спробувати альфа-гідроксильні кислоти (AHA)
Оскільки ми старіємо, наші зовнішні шари шкіри регенерувати більш повільно. Ви можете допомогти процесу відшаровування відмерлих клітин шкіри виявити нові, більш м’якою і гладкої шкіри з альфа-гідрокси кислоти (AHA). Гліколева кислота, отриманий з цукрового очерету, є одним з найпопулярніших АНА і він доступний в ряді більш-позабіржовому продуктів. Гліколева кислота є природним відлущування шкіри і були добре вивчені і показали свою ефективність для оновлення клітин шкіри, особливо для УФ-пошкодженої шкіри.

гідрохінон
Гідрохінон вже давно кращим методом лікування для в’янучої плями віку, але нові дослідження показали, він може викликати рак у щурів. Хоча це не було підтверджено в дослідженнях на людині, це не продукт, який я можу рекомендувати.

дерматолог
Вік плями також можна лікувати за мікродермабразія, лазерна, заморожування, або хімічний пілінг. Ці методи можуть бути дуже дорогими, так що багато жінок віддають перевагу, щоб спробувати менш дорогим способом, таким як один з компонентів, зазначених вище, в першу чергу.

як запобігти вікові плями
Номер один, що ви можете зробити, щоб запобігти новим вікові плями від формування є зведення до мінімуму перебування на сонці і носити UVA / UVB захист від сонця – мінімум SPF 30 – кожен день у році.