П’ять простих способів для запобігання зморшок

1. Застосуйте сонцезахисний крем з сонцезахисним чинником не менше 15 і уникати сонця якомога більше, коли його промені найбільш інтенсивні, з 10 ранку до 5 вечора Дерматологи вважають, що люди, які використовують сонцезахисний крем щодня і уникати прямих сонячних променів мають моложавий шкіри.

2. Нанесіть зволожуючий крем щоранку, щоб допомогти вашій шкірі відчувати себе більш м’якими. Кращий спосіб використовувати це, щоб застосувати його на вологу шкіру, а потім промокніть шкіру сухою. Нанесіть зволожуючий крем, щоб ваша шия і руки, не тільки на вашому обличчі. Багато зволожуючі креми також містять сонцезахисний крем. На жаль, використання зволожуючого крему може тільки тимчасово поліпшити зовнішній вигляд зморшок і він не матиме тривалого ефекту.

3. Носіть сонцезахисні окуляри, які блокують більшість УФ-променів сонця. Це допоможе вам уникнути «гусячих лапок» і захищають чутливу шкіру навколо очей, де сонцезахисні креми не можуть потрапити.

4. Не паліть. Все дуже просто – ви не можете добре виглядати, якщо ви курите. Курці мають менше колагену і еластину в шкірі, ніж некурящі. Колаген і еластин є білки, які зберігають шкіру м’якою і зморшки безкоштовно. Крім того, мружачись від диму викликає роздратування гусячі лапки або зморшки навколо очей.

5. Спати на спині. Сон на боці або на животі ліній причин сну, який може перетворитися на зморшки, тому що при натисканні ваше обличчя на подушці гладити зморшки на шкіру. Якщо ви привчіть себе спати на спині, у вас буде менше ліній особи. Або, ви можете використовувати шовкові або атласні наволочки, щоб зменшити тиск на вашому обличчі.