Ліпосакція – що ви повинні знати

Якщо ви думаєте, що ліпосакція є відмінним способом, щоб схуднути, забути про неї. Ліпосакція нема про втрату ваги взагалі. Це все про ліплення і контурної органу щодо усунення надлишкових жирових відкладень, які не бажають, щоб піти з дієти і фізичних вправ, як не старайся. Йдеться про добре виглядати в купальнику, що після того як ви втратили вагу, який ви будете втрачати.

Жінки люблять ліпосакції, але чоловіки плескатися в ньому теж. Жінки, як правило, щоб він зробив на животі, стегнах, колінах, стегнах, підборіддя або шиї в той час як чоловіки зазвичай ставляться до своїх шию, груди, живіт, і “ручки любові”.

У всіх, окрім дуже небагатьох окремих випадках ліпосакція є строго косметичних що означає ваша страхова компанія не буде оплачувати рахунки для вашого нового живіт або прикладом. Ваша страхова компанія може втручатися, однак, якщо ваше лікування призначають при певних захворювань, включаючи збільшені чоловічих грудей у ​​чоловіків і деяких жирових відкладень, таких як «бичачий горб», який обумовлений гормональний дисбаланс.

Ліпосакція процедуру, за якою жирової тканини буквально всмоктується під шкіри за допомогою порожнистої паличкою який прикріплений до всмоктуючого пристрою. Місцеві анестетики та інших сполук, в тому числі сольовий розчин, і адреналін вводять контролювати набухання і кровотеча.

Як тільки пацієнт готується лікар вводить паличку, яка називається “канюлі” через невеликі розрізи, які зроблені в шкірі. Вони штовхати і тягнути палички через жирові клітини, примушуючи їх, щоб розбити і бути відсмоктують разом з іншими рідинами організму. Це приблизно так само складно, як ліпосакція отримує від фактичного процедурної точки зору.

Існують різні типи процедур ліпосакції у використанні. Кожна процедура заснована на кількість рідини, яке є (чи ні) вводять під час процедури. “Суха ліпосакція” не використовуються рідини і стрімко падає в немилість. Далі йде “мокрий”, де лікар вводить шести до восьми унцій ephinephrine, а “superwet”, який використовує саму рідину. В основному, більше рідини, яка вводиться під час процедури, менше крові, яка втрачається.

Хоча процедура ліпосакції є відносно безпечним, коли виконуються косметичні або пластичний хірург, він не без його ризики і побічні ефекти до, і в тому числі, смерть в дуже рідкісних випадках (близько 20 з 100 000). Інфекції були зареєстровані в деяких випадках, а також “сірому”, яка є об’єднання або просочування рідини організму.

Набряки, синці і локально хворобливих ділянок майже гарантований побічний ефект ліпосакції, і ви можете очікувати, щоб втратити на тиждень або частіше з роботи під час відновлення. Майже у всіх випадках процедура проводиться в амбулаторних умовах, і ви будете додому в той же день.

Несподіваний побічний ефект ліпосакції є те, що жир може повернутися, і, найчастіше, він повертається в інший район, з якого він був видалений. Це, як вважають, викликане падіння рівня лептину. Лептин є гормоном, який виробляється в жир. Коли рівень падає він сигналізує тілу, щоб взяти в більш їду так, що він може збільшити свою жирів до того, що він “думає” нормально. Ця умова є найбільш вірогідні у людей, які мали надлишкову вагу для початку все ж прагнули ліпосакції як надії “лікування”.

Будь-який лікар може виконати ліпосакцію з всього лише 30 хвилин “навчання” на обладнанні. Тим не менш, так як є так багато поставлено на карту, і ризики для здоров’я є реальними, ви повинні розглядати тільки лікування Пластикові ради сертифікованих хірург або рада сертифікованих пластичних хірургів, який має додаткову спеціальну підготовку з ліпосакції.