Конструкції Nail Art використовуючи ручку

І з того часу, нігтів проникли диво режим жінки, бажання збільшити творчі ідеї для дизайн нігтів мистецтво ніколи не перестав з’являтися. Конструкції Nail Art навіть стали частиною рівня конкуренції серед дам особливо підлітків. Зрештою було типовим отримувати ті нігті покривають шаром абсолютно інший дизайн на тиждень також, більш складний стиль, тим краще.

Щоб справитися з новими нігтьового мистецтва, Існує також необхідність у використанні нових середовищ. Коли перед чисто кисті і лак для нігтів були покласти використовувати для дизайну нігтів або нігті на ногах, сьогодні будь-яка людина може, як правило, інші доступні варіанти, наприклад, з використанням дорогоцінних каменів, стрази, блискітки, акрилові нігті і багато іншого.

Серед багатьох середовищах використовуються для дизайн нігтів мистецтво, мабуть, найбільш прості для використання є нігтів ручки. Тому що так багато знайомих з використанням ручки, цей метод насправді зручно навіть для початківців. У той же час, кінцевий результат, безумовно винятковими. Справа в тому, нігтів ручки дозволять дизайн нігтів художників або просто про будь творчих дам, щоб насолодитися Конструкції Nail Art з аерографом-якості, але з меншою кількістю клопоту.

Нижче ми розглянемо набагато більше від численних красивих дизайнів нейл-арту, що ви можете зробити, щоб дати вашому нігті абсолютно новому образі.

напис

Один дуже простий і радикальний спосіб стиль і дизайн нігтями є написання букв тексту на ньому. Ви можете написати все, що побажаєте, цілком можливо, ви можете використовувати свої нігті, щоб вказати на те, що у тебе на думці. Єдине, що вам дійсно потрібно враховувати при цьому, що ви повинні обмежувати ваші заяви до 10 букв. Одним із прикладів є, ви можете написати “HAPPY & SEXY». Написати лист одному на кожен ніготь. Цей стиль дизайну нігтів особливо добре відома серед любителів. Назва обожненого людини або групи написана, щоб показати відданість і підтримку.

Для цього дизайну, робота з тонким кінчиком ручки мистецтва нігтя. Це також вигідно використовувати нігтя ручки мистецтва з привабливими кольорами, щоб написати на вершині голою або світло нігті. У той же час, щоб дійсно створити сміливі фрази, пофарбувати нігті в темнувато відтінки, такі як чорний, а потім пишіть листи в яскравий білий. Це дає надзвичайно сильний контраст.

Французька поради

Французька поради Французький манікюр дуже популярний серед нігтьового мистецтва головним чином через його стильний і елегантний вигляд. З іншого боку, французький поради не просто зробити. Щоб зробити дуже однаковий дизайн з менш неприємностей і затримок, змусьте це дизайн нігтів мистецтво з лаком для ручки мистецтва. З нігтя ручки мистецтва, ви можете мати тверді удари і навіть використання кольорів. З нігтя ручки мистецтва, робити французький манікюр тепер може бути достатньо, щоб нескладний навіть зробити це самостійно.

геометричні візерунки

Геометрична конструкція ще один проект, який починає бути надзвичайно популярні, звичайно, серед підлітків. Використовувати це поняття до вашої дизайн нігтів мистецтва. Створити завитки, смуги візерунків, геометричних кутів і т.д. спробувати з колірними комбінаціями. Такі, як, зробити шаховий дизайн з двома нігтів ручки різних кольорів. Для шахові дошки, звичайне поєднання кольору чорний і білий. У спробі геометричні візерунки, використовувати носій наконечником ручки мистецтва нігтя.