Наскільки легко мають герпес пас на генітальний герпес до партнера – позбавлення від герпесу

У мене є герпес, і я дав моїм другом оральним сексом, не даючи фактичний болить доторкнутися до нього. У нас тоді був незахищений секс. Чи отримає він генітального герпесу з того, що моя слина вступив в контакт з його члена і я в свою чергу, також розвиватися інфекції в моєму піхву, як ми займалися сексом одразу після цього? Я хвилювався після і зробив його прийняти душ, але не думаю, що від того, я перебувала під загрозою в той час. Це матиме завадило йому отримати його? Мій BF ніколи не було герпесу і жоден з нас коли-небудь мав генітальний герпес. Я хвилююся, я не хочу, щоб ми отримати герпес!

Якщо ви так само цікаво це, то ось відповідь на це питання: Так, це можливо для Вас, щоб поширити його герпес геніталій, даючи йому оральний секс. І, так, це можливо для Вас, щоб заразитися вірусом, так як у вас був незахищений секс з ним після цього. Герпес передається при прямому шкірному контакті. Отже, якщо у вас є його оральним сексом в той час як у вас герпес, цілком можливо, він буде розвиватися генітального герпесу.

І, якщо він робить розвиток генітального герпесу від цього, то цілком можливо, для нього, щоб поширити його на вас під час сексу (захищений чи ні – презервативи не на 100% ефективно). Ви б тоді герпес і генітальний герпес. Крім того, прийняття душа не завадить вірусу заразити його або вас. Вірус простого герпесу 1 і 2 викликає як герпес і генітальний герпес. Герпес, як правило, викликаних вірусом простого герпесу 1, а генітальний герпес, як правило, викликані вірусом простого герпесу 2.

Я пропоную вам як почекати і подивитися, якщо кожен з вас розвивається спалах генітального герпесу. Якщо ви не бачите спалах то ви не могли мати його. Я також пропоную вам піти і пройти тестування протягом декількох тижнів. Герпес, як правило діагноз медичний огляд, коли людина відчуває спалах, але вона також може бути діагностовано за допомогою аналізу крові.