омолодження обличчя з лазерною процедури шліфування шкіри

Лазерні процедури шліфування шкіри проводиться під місцевою анестезією, щоб омолодити обличчя, стимулювати зростання нового колагену, видалити дрібні рубці і зморшки, і зменшення зморшок. Лазерні процедури можуть бути об’єднані з ліпосакції, наприклад, коли надлишковий жир видаляється з підборіддя і щелепи область, шкіра може бути обвислій і зморшкуватою після видалення жиру. Лазери можуть допомогти згладити і підтягують шкіру, щоб дати більш визначену лінію щелепи після лікування ліпосакції.

Шкіра лазерів спалити зовнішній шар шкіри виявити шкіра виглядає молодшою. Лазер також нагріває глибокі шари шкіри, який стимулює зростання нового колагену. Лазери можуть бути використані на конкретні ділянки обличчя або на все обличчя. Процедури для обличчя може викликати зміна пігментації шкіри і зазвичай не рекомендується для людей з темною шкірою.

Оскільки ми старіємо, повторюваними рухами особи м’язів сприяють утворенню зморшок і складок на обличчі. Інші фактори, такі як перебування на сонці, дієти, і куріння може впливати, як наша шкіра буде старіти. Лікування шкіри лазер може бути використаний для видалення шрамів від вугрової висипки, родимі плями, дрібні зморшки і нерівну пігментацію шкіри.

Лазерні процедури для обличчя проводяться під місцевою анестезією, так що ви не спите під час процедури, і може повернутися додому незабаром після лазерного лікування. Під час процедури ваші очі будуть захищені спеціальними goggles.After лікування, може бути деякий дискомфорт, і ви повинні були б взяти знеболювальне для полегшення болю. Це може зайняти до двох тижнів для шкіри, щоб зажити, і у вас можуть виникнути почервоніння шкіри тривалістю до 6 місяців. Вам потрібно, щоб захистити шкіру від сонця і носити сонцезахисні креми протягом 12 місяців після лазерного лікування.

Там повинно бути деяке поліпшення на шкірі після однієї процедури обличчя лазера, але повторне лікування може знадобитися для досягнення бажаних результатів. Ви повинні обговорити ваші очікування з вашим терапевтом до початку лікування, і запитати, як багато способів лікування не потрібно.

Шкіра лазерів може викликати блістери або опіки, які можуть призвести до м’якої рубців і зміни кольору шкіри. Коли шкіра лазери використовуються навколо очей, деякі люди можуть відчувати тимчасові набряки повік. Лазерна клінік у Великобританії повинні бути зареєстровані в Комісії з охорони здоров’я, який є незалежний сторожовий таймер для охорони здоров’я в Англії. Відвідайте їх сайт, щоб перевірити, якщо ваша локальна лазерна клініка є зареєстрованим постачальником послуг.