ліпосакція позбутися від жиру від шиї до колін

Якщо ви схожі на більшість людей, в той чи інший момент ви, можливо, помітив, що один, а може бути навіть кілька, невтішно опуклостями десь на вашому тілі. У середньому людина має або буде в кінцевому підсумку розробити комплекс любов ручки, деякі pudginess зосереджені в області живота, або, можливо, трохи додаткового багажу в стегнах. Іноді трохи дієти і заняття в тренажерному залі може допомогти згладити або зменшити мляві м’язи, але трохи жиру більш наполегливою, ніж інші.

Це не тільки впертий жир, що може бути проблематичним. Деякі люди накопичувати жир інакше, ніж інші, що означає, а не пузатий животик, вони знаходять додаткові мляві м’язи розвиває у своїй шиї, передпліччя, коліна або навіть замість. Навіть якщо вам вдасться знайти спосіб визначити таргетинг шию під час тренування, сумнівні шанси ви втратите ці щоки.

Кращий, найефективніший і єдиний спосіб назавжди позбутися від жирного брили і удари через ліпосакцію. Ця косметична процедура іноді називають тіло скульптури. Це не допоможе вам схуднути або наростити м’язи, а це згладжує невтішні мляві м’язи, які зроблять ваше тіло стрункіше і з’являються слюсарем. При регулярній дієти і фізичних вправ, ви можете гарантувати, що жир не повернеться в ці вперті кишені знову, а це означає менше розчарувань, краще облягаючий одяг, і вище впевненість у собі.

Під час ліпосакції, пластичний хірург буде створити невеликий, легкий, щоб замаскувати розріз в цільову область. Якщо ви проходите поширений метод ліпосакції, такі як супер-волога, хірург буде вводити рівну кількість води і розчину анестетика для видалення жиру з організму. Рідку суміш, зводить до мінімуму втрати крові і синці навколишні тканини.

Хірург потім вставити порожню трубку, з’єднану зі шлангом, який називається канюлі. Це пристрій переміщається назад і вперед через тканину, висмоктуючи небажаних і зайвий жир. Після завершення процедури, розріз буде закрито, і дренажні трубки буде вставлений, якщо це необхідно. Вам буде перев’язана, а одягнені і готові повернутися додому за допомогою друга або медсестрою.

Після операції, ви будете занадто трохи опухлим, в синцях, і незручно помічати або навіть піклуються про перших результатів. Це піде на спад протягом декількох днів або може бути протягом двох тижнів, залежно від ступеня ліпосакція і областей, де процедура була виконана. Як тільки ви і в ваше відновлення, ви помітите, що область вільної від небажаних грудок і має загальну гладкий і гладкий зовнішній вигляд.

Існують ризики для ліпосакції, так як є при будь-якому хірургічному втручанні. Хоча рідко, кровотечі, інфекції, тривалі синці і набряки, некроз шкіри і все можливо. Іншим потенційним ускладненням є нерівномірність контурів, в результаті чого непарних шматків або вм’ятини в поверхні шкіри, що може викликати емоційні переживання і бути естетично неприємні.

Найкращий захист від можливих ризиків, це вибрати Ваш пластичний хірург обережно, переконавшись, що він або вона є ради сертифікованих і висококваліфікованих. Важливо також дотримуватися всі перед-і післяопераційні інструкції.