здорова шкіра має потребу в харчуванні вітамінів і мінералів

Ми всі хочемо виглядати в наших силах. Здорова шкіра змушує нас виглядати молодше і змушує нас відчувати себе більш красивими. На додаток до косметичних переваги здорової шкіри існують і інші переваги для здоров’я, щоб розглянути. Наша шкіра була розроблена, щоб бути захисним бар’єром, щоб не допустити розмноження бактерій, вірусів та інших забруднюючих речовин з вступників в організм. Здорове харчування є відмінним початком для підтримки здоров’я шкіри, але з додаванням вітамінів і мінеральних добавок виступають в якості страховки.

Вільних радикалів в шкірі відбувається так само, як і будь-яка інша частина нашого тіла. Антиоксидант вітаміни, як вітамін А, С і Е грають важливу роль у відбитті цього пошкодження. Один з видів вільних радикалів є

Антиоксидант вітаміни, як вітамін А, вітамін С і вітамін Е дуже важливі для здоров’я шкіри, оскільки саме ці вітаміни, що частку відповідальності управління пошкодження, що вільні радикали, побічні продукти виробництва енергії в організмі і забруднювачів навколишнього середовища, виробляють . Колагену і еластину, які є волокна, які підтримують шкіру, пошкоджені ці вільні радикали. Оскільки ці цьому збиток, зморшки і відсутність еластичності, що молодий починають відбуватися. Вітамін С відіграє важливу роль у виробленні колагену, що призводить до необхідності зовнішнього вигляду шкіри та її функції. Недавні дослідження виявили, що навіть поєднання вітамінів С і Е можуть бути використані, щоб допомогти відновити пошкоджену сонцем шкіру.

Малий недоліки вітаміну може вплинути шкури здоров’я і краси. На додаток до своїх антиоксидантним властивостям, вітамін А допомагає усунути сухість та лущення на шкірі. Ця сухість робить ліній і зморшок на шкірі ще більш очевидною, ніж шкіра, яка зволоженою.

Основне застосування вітаміну А, хоча в якості місцевого лікування для зменшення зморшок і він був знайдений ефективним проти важких акне. Останні дослідження показали, обробки шкіри, які включають поєднання вітамінів А і С, в деяких випадках може компенсувати ті збитки, викликані старінням і сонця.

Вітамін B недоліки можуть призвести до розтріскування, кровотеча і навіть легіони шкіри. Ці легіони може бути небезпечно, тому що вони можуть дозволити бактерії, віруси і інші забруднюючі речовини потрапляють в організм через шкіру. Навіть маленький брак вітаміну B може залишити шкіру, виглядають лускатої і погано текстурированного. Креми зроблені з вітаміном було виявлено, гідратований клітини шкіри, роблячи більш пружною, здорової шкіри.

Якщо ви страждає від темних кіл під очима, вітамін К був знайдений, щоб допомогти. Деякі дослідження стверджують, що креми складаються з як вітамін К і вітамін є більш ефективними, ніж ті, які зроблені з вітаміном К, але дослідження все ще робиться на цю комбінацію.

Мінерали селен, мідь і цинк також були знайдені для поліпшення зовнішнього вигляду і здоров’я шкіри. Селен може бути використаний як місцевого лікування або харчову добавку в спробі запобігти раку шкіри. У той час як цинк, мідь і додавання вітаміну С працювати разом, щоб зберегти шкіру здоровою і фірми шляхом формування еластину.

При правильному використанні, слідуючи стандартним рекомендаціям, вітамінів і мінералів може бути відмінний спосіб зберегти шкіру виглядати молодою і здоровою. Ключ повинен визнати, що ці речовини є потужними і слід подбати, щоб використовувати правильне дозування. Чи не такими вказівок може призвести до ефекти, які можуть призвести до серйозних побічних ефектів. При правильному використанні, хоча, вітамінів і мінералів може бути корисним доповненням до вашої краси режиму.