дев’ять важливих інгредієнтів рослинного косметики

Трав’яні косметики містять трави і натуральні інгредієнти. Вони тони і живлять шкіру як всередині, так і зовні, і не містять шкідливих ефектів. Нижче наведені деякі важливі компоненти трав’яних косметики разом з їх цілющими властивостями.

важливі компоненти трав’яних косметики

Мигдаль (Prunus Дульсіс)

Використовувані частини гайки або насіння, порошок, масло вичавлюється з насіння. Цілющі властивості заспокійливий засіб, пом’якшувальну, пом’якшувача шкіри, що використовуються в тілі масла і лосьйони, живильний, містить залізо, кальцій, калій, мідь, цинк, вітамін Е, біотин, амінокислоти

віск

Основні властивості бджолиного воску – отримані з соти бджіл; тримає жирні олії в емульсії в зволожуючих кремах і лосьйонах, натуральний бджолиний віск є темно-жовтий.

какао-масло

Какао-масло є дуже поширеним інгредієнтом, використовуваним в багатьох косметики краси. Властивостям какао-масла є: жир використовується при виготовленні мазей і косметичних кремів, має шоколадний аромат.

мед

Мед має кілька переваг здоров’я і широко використовується в трав’яний косметики. Його основні властивості, пом’якшувальні речовини, зволожувачі, антисептик, допомагає шкірі утримувати вологу, можуть бути застосовані до рани в якості охолоджуючої анальгетик.

Бензоина (Styrax бензоина)

Використовувані частини смоли дерев і настоянка бензоїну. Основні властивості бензоина є антисептичний, в’яжучий, використовується для лікування запаленої, роздратованою і потрісканої шкіри, покращує еластичність шкіри, косметичні фіксатором і консервант жирів.

Лимон (Citrus Limon)

Використовувані частини пульпи, шкірки, сік і ефірні масла. Його основними терпкими властивостями, відбілюючі, протизапальні, дезінфікуючі засоби; стимулюючий аромат і освіжаючий.

М’ята (Mentha зргсаШ)

Використовувані частини листя і ефірна олія. Його основні властивості спазмолітичну, потогінний, стимулюючу, вторгнень; полегшити скарги з боку шлунка, можна використовувати для ароматизації.

лаванда

Використовувані частини квіти і ефірна олія. Його основні властивості антисептичну, протизапальну та протимікробну депресивних; заспокійливий ефект, щоб зняти стрес, ефірне масло можна використовувати зовнішньо при болю в м’язах і запобігання рубців.

Мірра (Commiphora molmol)

Використовувані частини смоли гумку і ефірна олія. Його основні властивості антибактеріальний, протигрибковий, антивірусний засіб, антисептичну, охолодження і тонік; добре для ран, які відмовляються лікувати, фурункули і абсцеси.

Мати здоровий і природний блиск на вашій шкірі!

Відмова від відповідальності: Ця стаття не покликана надавати медичні поради, і тільки для загальної інформації. Завжди шукайте прозріння кваліфікованого професійного здоров’я, перш ніж приступати до будь-якій програмі охорони здоров’я.

Copyright © Nick Mutt, Всі права захищені. Якщо ви хочете використовувати цю статтю на своєму сайті або в розсилці, зробіть все URL-адреси (посилання) активними.