Як поліпшити вашу шкіру всього за два кроки

Як ти постарієш, ви не можете уникнути тонких ліній і зморшок навколо очей, у Вашій особі і інших ділянках тіла. Вони не повинні здивувати вас, всі складки, які формувалися на шкірі є частиною процесу старіння. Але якщо подумати про це, зморшок не розвиватиметься з тієї єдиної причини, що дні в календарі продовжувати рух.

Найчастіше, зморшок і тонких ліній викликані чинниками, які ви можете контролювати. Отже, в дорогу, ви можете відкласти формування непривабливі складки і тріщини на шкірі, навіть якщо час і процес старіння проти вас. Знаючи, що ви можете контролювати в запобіганні зморшок ваша перша мета, до живуть більш молодого життя. І хочете вірте, хочете ні, це не пов’язано пошуки, щоб знайти джерело вічної молодості.

Ось два змінюють життя кроки, які можуть реально поліпшити вашу шкіру і загальний вигляд:

Крок 1: знизити вплив сонця

Чи знаєте ви, що понад 90% всіх видів старіння, це мабуть на шкірі можуть бути викликані занадто багато перебування на сонці? У той час як сонячне світло допомагає у виробленні вітаміну D в організмі, занадто багато чого з цього може Jumpstart передчасне старіння шкіри і навіть хвороби, як рак шкіри.

Дерматологи вважають, що вам навіть не доведеться чекати 30 років, перш ніж ви помітите сильне вплив сонячних променів на шкіру. Люди, які люблять грітися під сонцем і цілі дні, загоряючи на пляжах можуть розраховувати на зморшки та інші непривабливі плями на шкірі вже у віці від 20.

Ваше перебування на сонці, з моменту ви народилися досі, буде в значній мірі визначити стан вашої шкіри, як ви стаєте старше. А статистика говорить, що чим більше вплив, тим більший збиток вашій шкірі отримує. Ви були б щасливі, якщо пігментації вашої шкіри має достатньо природним захистом від ультрафіолетових променів сонця, але люди, які мають більш справедливу колір обличчя більш сприйнятливі до пошкодження НД порівняно з тими, хто має більш темною шкірою.

Але ви не повинні надто турбуватися про поганих впливу сонячних променів. Якщо ви можете просто застосовувати сонцезахисні креми та інші захисні продукти шкірних релігійно кожен день, то ви все одно можете насолоджуватися сонцем і перешкодити передчасному старінню. Експерти не рекомендують виходити на вулицю з 10 ранку до 3 вечора, тому що це, коли ультрафіолетові промені є найсильнішими. Аксесуари, як сонцезахисні окуляри, рукавички, шапки і навіть парасольки може піти довгий шлях у справі захисту вас від занадто великого впливу сонця.

Крок 2: позбутися від вільних радикалів

Вільні радикали є ворогами зсередини. Ці погані хлопці, чия єдина мета зробити вас виглядати старше і хворим. Було б ідеально, якщо ви можете тримати вільні радикали в організмі до нуля, але життя є й інші плани. Вільні радикали виникають через основні процеси тіла, як метаболізм, наприклад. Так за іронією долі, ваше тіло у всьому винен тут.

Гірше того, інші чинники, як куріння, забруднення навколишнього середовища, неправильне харчування і надмірного сонячного світла може під’їхати вільних радикалів у вашій системі. Як частина тіла молекулярних нарощувати, вільні радикали можуть серйозно порушити нормальне функціонування ваших клітин. Одним з результатів є розпад колагену, які можуть в кінцевому підсумку призвести до дегенерації шкіри. І перш ніж ви це знаєте, ви виглядати набагато старше, ніж інші у вашій віковій групі.

Битися вільних радикалів, вам просто потрібно, щоб уникнути речей, які годують їх. І важливо, що ви збільшити споживання вітамінів і мінералів. Вітаміни А, Е і С, як відомо, ефективні проти вільних радикалів. На вершині цих поживних речовин, ви також можете подивитися на внутрішнє очищення, як спосіб, щоб позбутися від вільних радикалів і покращує стан шкіри.

Усунення плям, зморшок і інших потворних появи на шкірі може бути досягнута всередині вашого тіла через детоксикації. Один продукт, який може допомогти вам у цій галузі є Colopril.