Як отримати золотий засмага без шкідливих променів

Ви знали, що в минулому, мають загар був знак буття нижчого класу? Верхній клас швидше помре, ніж отримати засмагу, тому що це створює враження, що вони були загальні робітників, які щодня працюють під гарячим сонцем. У сучасному суспільстві, це якраз навпаки. Шкіряна, незалежно від одержуваних всередині або зовні на пляжі, є зовнішнім дисплеєм всьому світу, що у вас здорові, залитій сонцем тіла. Однак, маючи шкірі здоровий вигляд шкіри і має, що насправді здорові дуже різні. Насправді, це шкідливо, щоб отримати засмагу.

Люди вимагають сонячного світла, щоб жити. Але сонце може викликати нашого тіла шкоди, якщо у нас є багато експозиції. Коли сонячні промені світять на нас, поверхневі клітини руйнуються. Чим більше часу ми проводимо на сонці, тим більше шкоди, який наростає. Настійно рекомендується носити сонцезахисні креми, коли ви виходите, щоб уникнути сонячних опіків. Лікарі приблизне що в якийсь момент, поки вони живі, один з п’яти чоловік отримає рак шкіри. Цей ризик подвоюється засмаги.

Існують методи отримання засмаги без шкоди для шкіри в цьому процесі. Ви можете отримати підроблений загар, які мають реальний вигляд. Ви можете використовувати собі лосьйон для засмаги, щоб мати, що дизайнер шкіри, золоте. Це просто натерти на, якщо ви знаєте, що робити. Багато людей роблять помилку покласти лосьйон на суху шкіру, яка призводить до появи смуг. Якщо ви бажаєте, щоб застосувати його рівномірно, то ви повинні почати з чистої, розшарування шкіру відразу після завершення купання. Покладіть на регулярній зволожуючий після ви сушіть вашого тіла. Це дозволить запобігти будь сухих місцях, що може в кінцевому підсумку занадто темно, коли ви робите процедуру самостійного засмаги.

Потім, використовуючи невелику кількість сам крем для засмаги, руб лосьйон в шкіру. Обов’язково нанесіть легкий шар на лікті і коліна. Крім того, переконайтеся, що ви промийте засмаги крем від долоні вашої руки. Якщо ви все ж помітили смуги при використанні себе лосьйон для засмаги, а потім розглянути намагається інноваційних кожум’яки спрей, який залишить легкий туман на вашому тілі. Це дешевше і простіше у використанні. Крім того, ви можете думати про покупку лосьйонів, які засмага поступово. Вам потрібно буде застосувати його кілька разів, перш ніж ви побачите м’який блиск, проте, ваша шкіра буде зволоженою красиво, як добре.