Як вибрати Великої лак для нігтів і зупинити зазублин нігті раз і назавжди

Вибір Хороший лак для нігтів це наука. Щодо проста наука, вид більшість з нас вважають за краще. Це формула, ви можете використовувати, щоб отримати максимальне задоволення від польських покупок. Враховуючи, що, якщо ви схожі на більшість польських наркоманів, ви, як правило, змінити польсько так часто, як ви зміните ваші наряди.

Написання статті на лак для нігтів це важка праця. Не тягне дві тонни вантажівка з вашими зубами жорсткий, але жоден не працює жорсткий менше. Подумайте про це на секунду, що це не було сказано про польських, що ви, мабуть, ще не знаєте про поліровці нігтів.

Я думав, що пишу цю статтю було б легко, як вибір кольору лаку для нігтів; просто. Вибрати колір ви любите, відкрити пляшку, і застосовувати, право! На жаль, і я ненавиджу це говорити, але я, може бути, ви і не могли бути більш неправильним. Я постійно чую лак для нігтів користувачів, що запитують поліролі, що не чіп. Ну, я не думаю, що виробники будуть відповідати на дзвінок у найближчий час, до тих пір, як споживачі продовжують купувати польський, regarless якщо чіпи чи ні. Ну є надія. Після розмови з деякими відмінними техніками цвях, я дізнався, що є наука, щоб все це.

Лак для нігтів, лак, лак чи це все той же продукт з різними іменами. Мені подобається використовувати термін для нігтів, тільки тому, що іншого слова нагадують мені про меблі IKEA. Нерозумно, я знаю, але кожному своє. Формула успіху з польськими, починається з підготовки як і більшість речей. Більшість з них, не всі, але більшість жінок вибрати польські засновані на кольорі і ціною; зносостійкості це остання річ, яка зазвичай вважається. Яка, на власний подив, дізнався має бути перше, що вам слід враховувати при купівлі нігтів, або ви могли б просто bethrowing ваші гроші у вікно. Моя філософія така, відколи нігті, які дивним кольором рідко отримує компліменти, і зазвичай змушує вас бігти пізно, коли польський чіпи, прямо перед вами, кидаючись до дверей.

З урахуванням сказаного, є нескінченна кількість нігтів брендів або виробників. Деякі з верхньої визнаних виробників включають, OPI, China Glaze, творчий, Entity, Essie. Це професійні якості брендів, які відрізняються від вашого типового бренди продуктового магазину різноманітність, що деякі з вас можуть в даний час використовують. Ви можете придбати більшість з цих брендів, в салонах або курорти, в до місцевого дистриб’ютору краси.

Але, перш ніж ми почнемо говорити про формули успіху, ось швидкий ласий шматочок про польських, що ви можете не знати: як Є дві ключові речі, які більшість з нас не знаю, час затвердіння в порівнянні з сухим часом. Сухі часу те, що викликає винуватцем більшості проблем. Ви можете мати нігті, які є сухими на дотик, але не повністю вилікувані. Ось чому, якщо ви пофарбувати нігті правої, перш ніж іти в ліжко, ви можете прокинутися вранці з польським смуг на листи. Враховуючи належне лікування часу позбавить вас від більшості проблем.

Перший крок до формули, є очищення нігтів площі (поверхні) для видалення забруднень (бруд). Рекомендую знайти хороше осушувач для видалення вологи з поверхні нігтя сприяти великий адгезії.

По-друге, застосувати базовий шар. Це дозволить закріпити польської до кілка, а також сприяють великий адгезією яка є провідною причиною зазублин для нігтів. Далі, вам потрібно буде застосувати вибрані польської колір нігтя. Деякі поліролі, як кажуть, один шар покриття. З мого досвіду знаходження один шар покриття для нігтів, як кров’янисті виділення білого слона. Успіхів вам у цьому! Це могло б існувати, але я не бачив його. Так, я рекомендував би Мінімальні з двох шарів, незалежно від виробника, якщо дозволяє час для більш міцного покриття і супер-зірка якості.

Я сподіваюся, що ви також помітили, що теж абсолютно запобігання відколів Вам необхідно придбати додаткові продукти, якщо ви в даний час не володіють ними. Я не можу підкреслити це достатньо, як ви будете здивовані тим, різниця це зробить. Купівля польської, як купувати гру, яка говорить: “Не включені батареї.” Та ви є його власником, але вам все одно доведеться витратити більше грошей, щоб змусити її працювати, і насолоджуватися цим.

Останнім кроком захопити пляшку масло для кутикули, а також застосовувати лак для нігтів після сухий на дотик. Це прискорить процес висихання і схоплювання фарби значно, а також зволожують весь ніготь і шкіру області, навколишнього нігті, і запобігти повісити нігтів.