Ортогнатіческій хірургії – приховати свій клейкий посмішкою

Всі хочуть виглядати привабливо і носити красиве, перлинно-біла усмішка. Але скільки серед нас насправді є. А ось секрет – це зовсім не важко мати, що красива посмішка, яку ви завжди мріяли. Багато людей не люблять показувати свої ясна, посміхаючись. Багато людей могли б мати красиву посмішку, але їх ясна можуть бути видні, який, безумовно, відрадно зір. Люди втрачають впевненість у собі, коли їх усмішка не є прямою.

Важливо, щоб перевірити всі факти і очистити Ваші сумніви з дантистом, так що він буде рекомендувати найкращий варіант, який підходить для вас. Для людей з липкими посмішки, Ортогнатіческій хірургії є ідеальним методом. Ця операція спрямована на зменшення висоти верхньої щелепи. Стоматолог фактично усуває висоти верхньої щелепи, зупинивши дію кістки за допомогою міні-пластин. Ортодонтичного лікування, як правило, рекомендується з цією операцією. Як і будь-яка інша операція, ця операція також має свої небезпеки і труднощі.

Цей тип операції ідеально підходить для структурування особа і він означає лікування частини, які впливають на щелепі. Ця операція дотримуватися при дужки не визнав успішними. Люди, які страждають від стан, який називається як апное сну, недоречно ріст зубів і щелеп, вовча паща, зобов’язані пройти цю операцію. Операція дозволяє належне функціонування як рот і jaw.Special гвинтів або пластин використовуються дозволяючи щелепні кістки, щоб болтами відмінно так, щоб щелепа не працює ненормально. Багато людей, які страждають від цього стану знайти його громіздким, щоб дихати або говорити через дефолту щелепи. Операція включає відділення верхньої щелепи і нижньої щелепи тимчасово від обличчя. Це дозволяє хірургові, щоб повернути щелепу в його відповідне місце.

Наслідки після операції в тому, що пацієнт може відчувати деякі запалення на області щелепи, що цілком природно, що можуть скоро зникнути протягом декількох днів. Пацієнт повинен буде залишитися в лікарні принаймні на ніч, як тільки операція буде завершена. Він або вона буде також повинні слідувати препаратів, призначених хірург після операції. Протягом перших декількох тижнів, рідка дієта призначається хірургом, з причини того, гвинти повинні бути закріплені в щелепу тимчасово. Після гвинти позбутися, пацієнт повинен носити скоби протягом деякого часу, так, щоб запобігти зуба досягнення у вихідне положення.