Колір волосся секрети – Який колір підійде для вас

Корекція кольору волосся великий виробник грошей в салонах по всій країні. Причина: більш-позабіржовому продуктів фарбування волосся дали споживачів враження, що колір волосся легко і дуже доступним. Один погляд на професійно-кольорові моделі на комерційній або глянсової сторінки журналу, і багато людей рвуться до найближчій аптеці, щоб купити $ 5 коробка кольору з надіями на отримання $ 50 Салон погляд.

Результати часто катастрофічними, і це може зайняти сотні доларів, щоб виправити проблему колір волосся, який можна було б запобігти за допомогою всього лише крихітна частина знань і планування.

Найпоширенішою проблемою бачив з фарбування волосся в домашніх умовах та в салонах вибирає колір волосся, який занадто світлий для природного відтінку волосся. Реально, колір може тільки красиво освітлення волосся на кілька відтінків. Якщо ви йдете будь легше, ніж на кілька відтінків, вам потрібно вибрати високого підйому продукту, такі як відбілювач або професійним підкресливши системи. Нездатність зробити це часто призводить до кольору волосся, яка надто мідними або навіть помаранчевим.

Слово до мудрих: високим підйомом фарбування волосся повинні виконувати тільки професіонали. Контрольованих хімічних речовин, що використовуються в процесі, при неправильному використанні, може завдати непоправної шкоди та / або хімічні опіки на шкірі голови і шкіру.

Інша помилка, колір волосся, який бачив досить часто вибирає колір, який є занадто темним. Дуже темні колір волосся може бути найскладнішим, щоб виправити, тому що темний колір може насправді пляма кори (внутрішній шар) волосся, що робить майже неможливим, щоб полегшити. Знову ж, уникнути вибору кольору волосся, які більш ніж на кілька відтінків темніше, ніж свої власні, щоб запобігти дорогі корі пляма.

Коли справа доходить до вибору правильного відтінку кольору волосся використовувати, вибрати тонів і відтінків, які лестять вашому тону шкіри. Виберіть теплий відтінок кольору волосся (червоний і теплих коричневих), якщо ви виглядати краще в теплій колірній гамі одягу, такі як червоного, рожевого і помаранчевого. Виберіть прохолодній тіні (бежеві, блідо блондинка відблисків і нейтральні кольори), якщо ви виглядати краще в сині та зелені кольори.

Як ви можете бачити, тільки трохи пропозицію планування і знання можуть врятувати вас від дорогих катастроф забарвлення волосся. І, зробивши обгрунтоване рішення, перш ніж купити колір волосся, ви зможете не тільки заощадити гроші, ви також заощадите ваші волосся від непотрібних ушкоджень.

Колір волосся є хімічним, і кожен раз, коли ви хімічно обробляти ваше волосся, ви пошкодити його до певної міри. Збиток може бути мінімальним, як це зазвичай буває з високою метою професійні системи забарвлення волосся, або може бути екстремальним. І кожного разу при використанні колір волосся, щоб виправити проблему, ви пошкодити волосся ще більше.

Ось лише кілька сигнальних ознак того, що Ваше волосся було по обробленому з кольором волосся та інші хімікати.

“Волосся м’якими і тьмяним, і ніяка кількість стилів не може повернути свій блиск і пружність.
“Колір волосся зникла різко, і ви залишилися з мідними і діапазонів колір волосся (стрічкова колір волосся видно по раптової зміни кольору волосся вздовж волосяного стрижня. Наприклад:. Волосся не можуть бути темними, поки близько 2” з шкіру голови, де він перетворюється мідний помаранчевий.)
“Волосся дуже сухе і ламке., Коли він мокрий, то це майже неможливо розчесати, не викликаючи поломку.

Ви можете уникнути пошкодження волосся, викликаних фарбування волосся, приймаючи ті ж заходи безпеки, рекомендовані для вибору правильного кольору волосся. Вибір правильного кольору волосся зменшує кількість кольорів додатків, отже, зменшуючи шанси ваші волосся стає більш оброблені.