Laser Touch медична клініка – косметичний хірург Пасадені

Б’ючись процес старіння вимагає фахівця. Якщо розглядати косметичний хірург в Пасадені, ви можете розглянути які процедури вони хотіли б їх косметичного хірурга, щоб бути в змозі виконати. Омолоджуючі боротьба може знадобитися процедури для обличчя, лазерне та світлове процедур та інших нехірургіческіх процедур.

Наприклад, Д-р Камран Hakimian, косметичний хірург в Пасадені в клініці Медичного Laser Touch, пропонує безліч процедур. Клініка пропонує способи лікування продовжувачкою вік: акне, сонячні плями, впали духом повіки, темні кола, небажаного волосся, і зморшки. Клініка також пропонує лазерні і світлові процедури збільшити вироблення колагену в шкірі, лікувати пошкоджені капіляри, і для видалення зайвого волосся. Деякі з цих процедур включають Інтенсивний імпульсний світло, Microlaser Пив, SkinTyte і ProFractional.

Крім того, косметичний хірург в Пасадені повинні пропонувати процедури, як Ботокс і Диспорт, як д-р Hakimian робить. Клініка також пропонує photofacials, мікродермабразія і рідкий підтяжку обличчя.

У клініці також можете лікування розтяжок, підвищена пітливість, варикозне розширення вен і розацеа, серед інших напастей.

У першій консультації лікар обговорить з ділянок тіла пацієнта пов’язана з і можливі варіанти лікування. Пацієнт повинен мати всі свої зауваження розглянуті і всі відповіді на свої питання до прийняття рішення про і проходження будь-якої процедури.

Пацієнт повинен також знати про процес відновлення і що це тягне за собою в отриманні найкращих можливих результатів. Крім того, вони повинні мати реалістичні очікування процедури і бути в курсі можливих ускладнень.

Є багато процедур, доступних для пацієнтів. Пацієнт може адаптувати ці процедури для їхнього бюджету і бажання для поліпшення.