як Quiksilver поляризованих сонцезахисних окулярів працюють

———-
Поляризовані окуляри використовують вертикальне схильний поляризаторах всередині лінзи. Так як світло відбивається від зовнішньої сторони шляху або води більш-менш постійно прямо, поляризований відтінків інгібують цей світ, в результаті усунення відблисків.

Світло єдиний відтінок може бути описаний як хвиля з точною довжини хвилі або як фотон з точним енергії. Світло може бути Що більше поляризовані з хвилею відчуттів, що лежать в одній площині. Результати ресурсів реагувати по-іншому в їх здатність до поширення світла залежно від співвідношення площини поляризації до осей кристала ресурсів. У Visual мікроскопія, світлові пучки можуть бути поляризовані з використанням фільтрів. За допомогою сонцезахисних окулярів фільтри вирівняні перпендикулярно, щоб зрізати відблисків відбиваючись від шляху або води.

Наші очі світлі чуйні і яскраве світло може пошкодити їм кумулятивно. Поляризовані окуляри даний середовища в підтримку ваших очей під час сонячних годин, головним чином, як тільки ви на узбережжі, на горі або водіння.
Правильні сонцезахисні окуляри поставить вашу рогівку щит від ультрафіолетових променів сонця. Дослідження, яке було проведено методично пов’язав захворювань катаракти, макулярної погіршення, сніжна сліпота, крилоподібні і рак шкіри, на рогівку і сітківку надмірного впливу ультрафіолетових променів. В результаті виборі сонцезахисних окулярів, які мають захист від ультрафіолетового випромінювання, означатиме ваші окуляри відфільтровувати УФ-променів.
Успішна пара сонцезахисних окулярів захистять ваші очі від яскравого світла. Ваші іриси закрили, щоб захистити себе в той час як вони піддаються впливу інтенсивних джерел світла. Примружившись є додатковим способом захисту, якщо світло буде ще більш інтенсивним. Чим довше ваші очі виявили в цієї інтенсивної і проникаючого світла, тим важче на ваших очах, а після шкоди закінчиться, вона може бути постійним.

Забезпечення ви носите поляризовані окуляри в той час як на сонце, це спосіб захисту ваших очей.

———-