як довго після використання Nexcare буде герпес піти – Поради для лікування герпесу

Я отримав мої губи пірсинг чотири дні тому, взяв його вчора, тому що я ненавидів, як він виглядав. А сьогодні вранці я прокинулася з поганим герпес в районі він був заколеним це мій перший герпес торік. Я був покласти Nexcare на ньому. Скільки часу це займе для того, щоб піти? Що ще я повинен покласти на нього, щоб зробити його піти швидше? В основному, я дуже хочу знати, як довго після використання Nexcare буде холодна біль іде.

Якщо у вас також є погані герпесу, незалежно від того, чим вона викликана і що ви хочете, щоб позбутися від нього, то читайте далі, як у цій статті у мене є декілька порад і рекомендацій про лікування герпесу. По-перше, і, як ви вже знаєте, герпес зазвичай йдуть протягом тижня або двох, що підлягає лікуванню. Якщо у вас була викликана пірсинг, то пірсинг могло привести вашу вирватися. Ви не повинні покласти що-небудь ще на ньому. Іноді змішування засобів захисту може погіршити ситуацію; або використовувати домашній засіб або герпес крем.

Герпес викликається вірусом (вірус типу), які зазвичай імунна система не має жодних проблем придушення, але якщо ваша імунна система скомпрометована якимось чином (наприклад, надмірно підкреслені, занадто багато кофеїну, що не виспався, і т.д..), Той час від часу вона має важкий час тримати вірус під контролем, і ви отримаєте рана на губі, і я чув, приймаючи Лізин прискорює загоєння і також чув від одного DR, що застосування Пепти Bismal до пухирями області також прискорює загоєння

Для лікування герпесу, ви також можете помістити деякі прості пасти аспірину на ньому – просто змішати пару таблеток аспірину з невеликою кількістю води. Допоможе цьому зажити швидко і це знеболююче. Багато людей мають успіх з цим домашнє засіб. Ще один варіант для лікування герпесу є покласти Звичайна 3% перекису водню медичний на ньому часто протягом дня. Люди стверджують, він лікує його через день або близько того.

Це вірус герпесу, хлорування не повинні впливати на нього, лікарські мазі і час будемо вирішувати це, але герпес знову випливуть в якийсь момент знову … це хронічний стан, яке триває все життя, ви отримали його від поцілунки або оральний секс с / тих, хто має герпес. Так в основному герпес герпес. Вірус залишається в організмі на все життя, так що ви, можливо, заразилися місяців тому, і тепер він представляє себе. Якщо ви ніколи не цілував когось або займалися сексом, то я сказав би вам, що це не герпес, в іншому випадку це, як ви його отримали.