на позабіржовому продуктів для пігментних плям

Багато хто з натовпу старіння шукаєте секрет диво продукт для вікових плям. Коли ми стаємо старше, ми схильні думати, що ми розвиватиме вікових плям і там не так багато, що ми можемо з цим зробити. На щастя, це не вік, який викликає ці вікові та пігментні плями, але над впливом сонячних ультрафіолетових променів протягом багатьох років в кінцевому рахунку викликає темні плями на шкірі.

Вік плями також відомі як сонячні плями або печінкові плями, причому обидва однаково і в результаті чого шкіра плями відомий як гіперпігментації. Є кілька основних факторів, щоб думати, що йти разом рука об руку з пігментних плям: куріння, вплив УФ-променів або світла, харчування, цукру, насичених жирів і нестача вітамінів. Вік плями викликані зростанням липофусцином ваше тіло створює яка в кінцевому підсумку призводить до зміни кольору пігменту шкіри них.

Вік плями є найбільш поширеними у віці після 55 років, але іноді починають розвиватися ще в 35 років. Інші імена та псевдоніми для цього розлади є пігментні плями, коричневі плями і сонячні плями. Вік місці набагато легше запобігти, то вилікувати, гарантуючи, що у вас є добре збалансовану дієту в молоді роки. Харчування дієта з високим вмістом оранжеві овочі – моркву і ямс – і зелені листові продукти можуть допомогти вашому організму боротися з наслідками старіння шкіри. Продукти з високим вмістом антиоксидантів, також допоможе, допомагаючи в боротьбі вбити вільних радикалів.

Якщо ви вже страждаєте пігментних плям, не хвилюйтеся, є кілька більш-позабіржовому продукти сьогодні, що може допомогти вам зникати вигляд, що вік пляма або плями. Гідрохінон є спільним компонентом, який може допомогти вам боротися проти пігментних плям, але це може викликати проблеми з деякими типами шкіри. Будьте на погляді для більш-позабіржовому продукти з цим активним інгредієнтом. Гідрохінон може допомогти з віком плями, веснянки, шрами і допомогти полегшити темною шкірою, але через відомі проблеми, ви повинні бути обережні, якщо ви не знаєте, як ваша шкіра буде реагувати. Для деяких це може бути краще, щоб спробувати інший активний інгредієнт в першу чергу. Якщо у вас є різке випадків вік пляма охоплює практично до обличчя і рук, які залишають вам незручно і ніяково, хімічний пілінг може бути наступний рівень лікування. Ці пілінгу містити від 70% до 80% гліколева кислота або інші кислоти і видалити шари шкіри, щоб зменшити поява плям. Інший, більш дорогий варіант є лазерна шліфовка. У цій процедурі вікові плями буквально згоріла, використовуючи складну, цілеспрямовану лазера. Однак це лікування добре працює тільки на дуже білою шкірою з дуже темними плямами віку.

Вік плями є одним з ознак старіння, але вам не потрібно жити з ними. На додаток до більш дорогі медичні процедури, є позабіржовому продуктів для пігментних плям, які можуть допомогти. Використовуючи ці продукти може повернути здоровий блиск вашої шкіри і допоможе вам уникнути збентеження ці непривабливі плями віку.