лицьові продукти, що таке велика справа з саліцилової кислотою

Схоже, що є нове чудодійний засіб кожен день в косметичній промисловості. Є завжди люди готові витрачати гроші на все, що обіцяє зробити їх виглядати молодше і відчувати себе краще. Нинішнє рішення вона саліцилової кислоти. Що це таке і для чого це потрібно?

Саліцилова кислота є органічна кислота, що міститься в корі дерева або певних дерев. Американські індіанці виявили, що жували кору дерев полегшити головні болі та інші запальні болі. Сьогодні ця форма саліцилової кислоти використовується, щоб зробити аспірин.

Косметичних продуктів зазвичай використовують саліцилову кислоту своєю різноманітністю вигоди. Він бореться старіння, сприяючи швидкому отшелушиванию поверхневих клітин шкіри, оголюючи під шаром свіжого нові. Пілінг процес допомагає мінімізувати появу зморшок і зникає коричневі плями віку. Важливо використовувати адекватні сонцезахисний крем, особливо після використання отшелушивающих продуктів. Знову піддається клітини більш чутливими до пошкодження променями сонця.

Через своєю природною протизапальними властивостями, саліцилова кислота часто зустрічається в продукції орієнтована на людей з чутливою шкірою або станів як розацеа. Дослідження показують, що навіть на додаток до його косметичні переваги, мідь, виявлених в деяких саліцилова кислота може навіть мати протиракових властивостей.

Більшість позабіржовому продуктів містять тільки один або два відсотки саліцилової кислоти, яка є досить сильним, щоб бути ефективним, але досить м’який, щоб використовувати на щоденній основі. Лікар може призначити продукт з більш сильної дози, як правило, від чотирьох до 14 відсотків, для короткострокового лікування конкретної проблеми. Більш висока частка, близько 20 відсотків, можуть бути використані в якості шкірного пілінгу.

Саліцилова кислота відмінно підходить для жирної та схильної до акне шкіри. Нафта і управління ослаблення пороку викликають вугри просто ще один бонус у процесі відлущування. Після видалення всіх сміття, саліцилова проникає в недавно відкрився пори і вбиває бактерії всередині. Його протизапальні властивості допомагають зменшити почервоніння і набряк, роблячи менш помітними плями в той час як він лікує.

На жаль, саліцилова кислота не для всіх. Використовується в низьких концентраціях, він відмінно підходить для людей з чутливою шкірою, але ті, у кого алергія на це слід розглянути продукт з гліколевої кислотою або молочну кислоту в якості альтернативи. Варто відзначити, що люди, які мають алергію на фрукти, можливо, алергія на саліцилову кислоту, а також.

Вплив саліцилової кислоти не були вивчені відносно вагітних жінок, але дослідження показали, що воно викликає вроджені дефекти у тварин, коли споживається в усній формі в дозах набагато сильніше, ніж Максимальна рекомендована доза для місцевого застосування у людей.

Інші захворювання, може бути посилено за рахунок використання саліцилової кислоти, особливо захворювання кровоносних судин. Діабетики повинні знати, що це може викликати виразка шкіри, особливо на руках і ногах. Люди, які нещодавно використовували Accutane для лікування акне, можуть спостерігатися хімічний опік-подібної реакції.