домашнє Exfoliator шкіру, щоб видалити мертві клітини шкіри

Зовнішній шар з найстаріших і мертві клітини шкіри можуть бути легко видалені за допомогою пілінгу. У зв’язку з пілінгу шкіра стає чистою, зменшує прориви акне, а також видалить засмічення пори. Ви можете легко приготувати собі відлущування шкіри у вашому домі. Є багато способів, щоб підготувати шкіру для відлущування шкіри в домашніх умовах. Для догляду ваша шкіра природно, ви можете підготувати шкіру для відлущування шкіри у вашому домі за допомогою натуральних інгредієнтів. Деякі з найпростіших способів підготувати шкіру для відлущування шкіри в домашніх умовах наведені нижче.

1. Ви можете підготувати домашнє відлущування шкіри шляхом змішування одного чайна ложка цукру, одна чайна ложка оливкової олії, одна чайна ложка гліцерину, а також кілька крапель олії пачулі. Перша вмий обличчя твоє потім втирати цю суміш обережно у ваше тіло з круговим рухом. Вимийте цю суміш через деякий час. Цей скраб дуже ефективний і добре для сухої шкіри.

2. Зробіть суміш шляхом змішування однієї столової ложки випічки соди і одну столову ложку вашого улюбленого миючий засіб або лосьйон. Акуратно скраб особа, потерши цю суміш круговими рухами. Сполосніть обличчя і нанесіть зволожуючий крем.

3. Ви також можете зробити саморобний відлущування шкіри шляхом змішування випічки соди з алое віра. Зробіть м’яку пасту шляхом змішування однієї столової ложки соди випічки з достатньою кількістю соку алое віра або гелю. Якщо паста надто вологий, ви можете легко додати деякі випічки порошку в ньому. Ви можете використовувати свіже алое віра або навіть пляшках. Протягом 1-2 хвилин акуратно скраб цю суміш круговими рухами. Сполосніть обличчя, тон і зволожують її належним чином.

4. Інша домашня Exfoliator може бути отримана за допомогою змішування однієї чайної ложки меду, одну чайну ложку солі. У цих інгредієнтів додати кілька крапель олії пачулі. Змішати інгредієнти належним чином. Акуратно скраб цю суміш на обличчя після змочування її. Скраб суміш круговими рухами і змити. Ця саморобна Exfoliator дуже ефективна для жирної шкіри. Це солі і меду скраб. Це загальний Exfoliator обкладинку, яка використовується в домашніх умовах.

5. Ще один простий домашньої Exfoliator готується за допомогою грам борошна та горошок дал. Це також ефективний скраб. Для його приготування потрібно змішати одну ч.л. борошна грам і одна чайна ложка горошок дал. Зв’язування цих інгредієнтів, ви можете використовувати молоко і рожеву воду. Цей скраб дуже ефективний для комбінованої шкіри.