багато догляду за шкірою і медичних виробів – неефективним і потенційно небезпечним

Чесно кажучи я не шокована. Стан нашого догляду за шкірою і медичних препаратів абсолютно жахливо, як переважання креми і лосьйони доступні обидва абсолютно неефективним і потенційно небезпечним. Ми не подається здорова, ефективних інгредієнтів, які нам потрібні для того, щоб вилікувати наші біди. Замість цього ми годують отрутами, які могли б принести більше шкоди нам, ніж користі.

Схоже, що в майже в кожній галузі використання хімічних агентів лютує, і ви можете легко зрозуміти, чому хімічні речовини буде необхідність. Коли справа доходить до продуктів, які ви будете поглинати у ваше тіло, однак, використання хімічних речовин просто безвідповідально. Хімічні речовини не просто залишити тіло так, що невикористані природні сполуки роблять, і вони не можуть бути ефективно фільтрується вашою системою.

Справа в тому, що більшість буквально тисячі хімічний агент, зазвичай використовується в розробці догляду за шкірою і медичних препаратів були або виявилося, або імовірно є токсичними чи канцерогенними. Печінка призначені для фільтрації самих токсинів, але постійному контакті з токсичними хімічними речовинами, в кінцевому рахунку призвести до пошкодження печінки. Все буде отримати все гірше і гірше для вас в цей момент, тому що ви навряд чи будете мати можливість фільтрувати нічого.

Звичайно, печінка не буде єдиним органом в організмі, який залежить від цих хімічних речовин. При місцевому застосуванні речовин все зрештою стати всмоктується в кров, а звідти вміст перевозяться у всіх областях тіла. Хімічні речовини будуть накопичуватися в м’яких тканинах скрізь, відкриваючи вас до всякі можливі пошкодження.

Хімічних речовин, присутніх у догляді за шкірою і медичних препаратів може привести вас страждати пухлин молочної залози, рак шкіри, порушення ендокринної системи, центральної нервової системи, нирок, судинна недостатність, дихальна недостатність системи, судоми, паралічі, анемія і зменшенням числа клітин крові . Ризик вроджених дефектів значно підвищується, коли певні хімічні речовини присутні в системі, вагітні та жінки повинні бути дуже обережні, що вони надягають їх шкіри.

Ви повинні переконатися, що те, що ви отримуєте так далеко, догляд за шкірою та медичних препаратів на сто відсотків всі природні формули. Не все, що багато компаній готові надати Вам всі природні інгредієнти, так як вони коштують дорожче, по компанії у використанні, ніж хімічні речовини повинно. Є деякі корпорації, однак, що готові надати Вам здорові, ефективні природні сполуки, незалежно від того, що вартість.

Природні сполуки надасть вам необхідні поживні речовини, що вам потрібно для забезпечення максимального запасу здоров’я, а також антиоксиданти, які вони надають насправді допомогти вам у справі звернення назад процесу старіння. Що стосується формули догляду за шкірою йти, Є деякі сполуки доступні, які можуть фактично запобігти розкладання колагену, еластину і гіалуронової кислоти, а також значно збільшить вашу здатність виробляти великі кількості колагену і еластину.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Є деякі безпечні, здорові догляду за шкірою і медичних продуктів, доступних, і це до вас, щоб переконатися, що ці формули, які Ви ставите на вашій шкірі.

Щоб дізнатися більше про унікальні інгредієнти для здорової шкіри і інші неймовірні речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули, відвідайте мій сайт сьогодні.