Ліпосакція усунути небажаний жир

Після дієти і проходять суворий режим вправ, багато людей не можуть схуднути в певних частинах свого тіла. Таким чином, вони вважають ліпосакцію, щоб втратити небажаного жиру.

Хоча є випадки, коли люди втрачають велику кількість ваги з ліпосакції, більшість лікарів видалити близько десяти фунтів під час процедури. Таким чином, ліпосакція не слід розглядати процедуру швидкого зниження ваги.

Перед проведенням ліпосакції, переконайтеся, що ви вибираєте лікаря, який ви можете довіряти. Розслідувати всі ваші варіанти і задати будь-які родичі або друзі вони використані пластичного хірурга, який вони можуть рекомендувати. Адже це дуже важливо, щоб ви відчували себе комфортно з людиною, яка збирається працювати вам.

Якщо ви виявили, пластичний хірург, якому ви довіряєте, створені консультації з лікарем запитати багато питань. У період консультацій, ви повинні поділитися з лікарем ваші цілі та очікування, і він пояснить вам докладно операції.

Доктор також пояснить Вам вартість процедури, яка може коливатися в залежності від того, де ви хочете зробити процедуру, який тип машин лікар використовує, анестезії, об’єкта, рівня кваліфікації лікаря, а також розташування операції.

Ліпосакція для чоловіків, як правило, дорожче, тому що текстура жиру для мене, як правило, важче видалити, ніж з жінками. Анестезії збори зазвичай складають від 700 до 900 доларів, а збори об’єкт може бути більше однієї тисячі доларів. Інша частина плати за хірургом. Зазвичай лікар зможе послатися на вас ціну після того як він розглядає ваше тіло.

Зазвичай плата становить близько $ 4000 для однієї області, а цілих $ 10 000 протягом п’яти областях. Багато лікарів дозволяють пацієнтові для фінансування операцій через пластикову фінансової компанії хірургії. Якщо лікар не пропонує пластикові фінансування хірургії в якості опції, пацієнту доведеться платити готівкою або за допомогою кредитної карти.

Після вибору лікаря для виконання цієї процедури, лікар дасть вам список заходів, які потрібно зробити, щоб підготуватися до операції. Наприклад, пацієнт повинен утриматися від куріння протягом тижня до операції.

Крім того, пацієнт не повинен приймати аспірин днів до операції. В день операції, анестезіолог керуватиме анестезією. Пластичний хірург буде потім виконайте процедуру, зі своїм устаткуванням. Багато лікарів використовують такі пристрої, як лазерні і ультразвукові енергії, щоб допомогти у видаленні жиру, у той час як інші використовують менш сучасним обладнанням.

Після процедури лікар дасть пацієнтові перелік процедур, щоб слідувати, щоб прийти в себе після операції. Це дуже важливо для пацієнта в наступному порядку, щоб мінімізувати ризик інфекцій або ускладнень. Як правило, там будуть якісь синці і набряки після процедури, але вона повинна зникнути протягом найближчих тижнів.

Перед проведенням будь пластичної операції, переконайтеся, що ви вибираєте лікаря, який ви можете довіряти. Якщо виконано правильно, процедура буде мати позитивні довгострокові результати.