Головна соляріїв поганих кредитів – гарний вид будь-яку ціну

Пошук кредиту для житлового солярій на поганих кредитів, безсумнівно, є складним завданням, але не неможливо. Ось кілька порад, які допоможуть вам отримати краще фінансування, незалежно від вашого кредитного рейтингу. Якщо ви отримуєте і обладнання кредиту для Вашого нового салону або придбання житлового солярій для особистого користування, ці поради, безсумнівно, отримаєте ви на правильному шляху. Більшість великих фінансових установ або банків не дуже Likey для фінансування кредиту обладнання для солярію, якщо у вас поганий кредит.

Менші установи або кредитні спілки іноді вітати поганих кредитів на ці цілі, так що ви повинні сконцентруватися на цих перших. Іноді менших установ-партнерів з засмаги виробників, і може бути більш м’яким з точки зору кредитного вимоги. Як правило, ці банки хотіли б бачити кредиту вище 640, але якщо ви не відповідаєте цим стандартом не хвилюйтеся. Є ще деякі варіанти. У вас є бізнес? У вас є кредитна в цьому бізнесі? Іноді банки дадуть вам кредитів і обладнання лише поглянути на кредитний рейтинг вашого бізнесу. Це завжди додатковий маршрут.

Якщо ви не є власником бізнесу і мають поганий кредитний рейтинг, існують варіанти, навіть якщо вони не можуть бути бажані. Ви, швидше за все, буде змушений поступитися більш жорстких умов кредиту. Ви повинні розуміти, що банк або кредитна спілка приймає високий ризик при наданні Вам фінансування, і що це нормально для них, щоб взяти з вас значно більшою швидкістю, ніж позичальник з кращими кредитними. Іноді кредитори також потребують деякого виду забезпечення, перш ніж вони фінансувати ваш солярій. У будь-якому випадку є, якщо ваш відчайдушний для житлового солярій, і у вас поганий кредит, завжди є спосіб фінансувати. Не забудьте звернути увагу над умовами, перш ніж підписати на пунктирну лінію.

Ви можете бути 1, яка забезпечує їх якість послуг, які вони хочуть, але тільки якщо ви goted пару соляріїв Його жорстка чи не так? Особливо, якщо у вас поганий кредит. Це, безумовно, може зруйнувати будь-яку можливість, яку Ви, можливо, на початку власного бізнесу організації то повірили б добре ви вважаєте неправильним, тому що є багато моди як і раніше набувають ті ліжка з вашої кредитної клас стилю це.

Ви все ще можете взяти кредит, придбати солярій, незважаючи на ваші погані кредити, але ви будете змушені поступитися більш жорсткі умови позики. Зрозумійте, що фінансова компанія приймає високий ризик надання вам фінансування, і що це нормально для них, щоб стягувати плату істотно більш високі процентні ставки, ніж вони будуть регулярними позичальників, які мають чистий кредит. Ви будете піддаватися абсолютно інший критерій кредитування. Деякі кредитори зажадають від вас миритися істотного забезпечення, перш ніж вони надати вам фінансування для соляріїв та іншого обладнання, бізнесу. Якщо у вас немає застави, фінансування компанія може попросити за відсоток від вашої майбутньої дебіторської заборгованості, щоб переконатися, що ви будете платити, або навіть ковдру застави як ваші особисті та бізнес-активи.

У вас поганий кредит, коли ви оплачуєте свої рахунки, але не зовсім вчасно. Якщо ви коли-небудь отримав попередження від кредиторів повідомлення або пізньої оплати, то є шанс, що ви вже помічені як повільний кредитора. Тим не менш, ви повинні перевірити, щоб дізнатися. Деякі компанії-емітенти кредитних карт дозволить вам бути пізно для тих пір, поки один місяць, перш ніж вони уявити кредитних агентств. Якщо ви опинилися в хорошому положенні, то вам ніколи не доведеться турбуватися про те, чи ви не можете отримати соляріїв з повільним кредиту. Чиста кредитна історія дає право на простих і швидких схем фінансування обладнання.

Якщо ви купуєте соляріїв з поганою кредитною, не чекайте, щоб отримати той же низькі процентні ставки, що люди з кращого кредитоспроможності дано. Компанія фінансування обладнання побачить вас як трохи ризиковано, і вони будуть мінімізувати цей ризик, тому що ви заплатите трохи більше. Не забудьте зробити ваші дослідження, перш ніж підписати з фінансуванням компанії, однак. Просто тому, що компанія готова позичити вам грошей, щоб купити солярій з повільним кредиту не означає, що вони є кращими для всіх вас знаю, інші готові запропонувати вам більш низькі процентні ставки. У довгостроковій перспективі, навіть 0,05 відсотка різниці проходить довгий шлях. Магазин приблизно за кращу пропозицію, а потім зареєструватися.

Якщо ви передбачити проблеми із здійсненням платежів іпотеки, зв’яжіться з вашим кредитором негайно, щоб обговорити альтернативні варіанти оплати. Збори, платежі, процентні ставки і пільги можуть значно варіюватися серед емітентів кредитних карт. Носіть тільки ідентифікації, які вам дійсно потрібно. Інші загальні збори кредитної картки, включають витрати на грошові аванси і вихід за рамки кредитного ліміту.