La Mer регенеруючі сироватки – шлях до міцної шкіри і дрібних пір

Є деякі високі претензії, від La Mer Косметика по відношенню до одного зі своїх нових продуктів, La Mer Регенеруюча сироватка. La Mer послідовно виробляються якості косметичної продукції, які надають їй помітне репутацію серед шанувальників краси, але це не причина, щоб дати цьому товару автоматичне схвалення. Творці цієї сироватки наполягають, що це дозволить зменшити розмір пор, а також призведе до гладкої, пружної шкіри. На основі великої кількості позитивних відгуків я бачив про цей продукт, оцінки претензій продукту в порядку. Протягом наступних тридцяти днів, цей продукт буде поставлений на тест, щоб побачити те, що, якщо такі є, правда, що потрібно заяви, зроблені La Mer.

Перша частина тесту буде подивитися, наскільки добре La Mer Регенеруюча сироватка робить у боротьбі з видимими порами. Для того щоб зберегти оцінки відповідно, сироватки двічі на день – один раз вранці і один раз вночі – на чисту вологу шкіру. При контакті, я міг би почати відчувати різницю в якості пептидів працювали їхній шлях у мою шкіру і протягом години, різниця в розмірі пір можна було спостерігати. В кінці місяця, моя шкіра виглядала так, наче була оброблена хімічного пілінгу або лазерної терапії: пори були значно менше, ніж до використання. Коли справа доходить до цієї заяви, La Mer сироватки на цей виклик.

Друге твердження від творців La Mer Регенеруюча сироватка було те, що вона забезпечує омолодження у вигляді твердої шкіри, гладкою на дотик. Фермент регенерує, морський комплекс пептидів і формул Чудо Бульйон в цій сироватки, як передбачається, допомагають шкірі не тільки зміцнює його в цілому, але й забезпечуючи плавний, м’який видимий шар. Хоча ніяких негайних результатів не спостерігалося, я дотримувався курсу дій і подальше використання протягом тридцяти днів. У кінцевому рахунку, моя шкіра дійсно брав на набагато більш міцну почуття і мої зовнішні шари шкіри відчував м’які і акуратно відшаровується.

З цієї сироватки живе до свого двох найбільших претензій, то тепер час, щоб обговорити, що недоліки, коли справа доходить до продукту в цілому. Перш за все, незважаючи на ефективність продукту, $ 300 ціна може бути занадто багато для деяких людей розлучитися з за 1 унцію пляшку. Кількість в пляшці здається для споживання в більш швидкими темпами, ніж багато інших високопоставлених кінці невеликої кількості крему; очікуємо, що ця пляшка в останні 3-4 місяці. Незважаючи на ці проблеми, якщо ви шукаєте відмінні регенеруючі сироватки, це, мабуть, краще рішення там.

Для тих, хто нерівно, провисання шкіри або великі пори, цей продукт є знахідкою. Трохи проходить довгий шлях і, схоже, La Mer зробив це знову, зробивши якісний продукт, який отримує універсальну похвали. Розглянути питання про інвестування в пляшці La Mer Регенеруюча сироватка, якщо ви хочете бути частиною революції 21-го століття шкіри!