волоссям – підтримку вашого тіні

Після того як ви Кольорові волосся, ви повинні ставитися до нього обережно, якщо ви хочете зберегти цей чудовий відтінок, який ви (або ваш стиліст) з такими труднощами вдалося створити. На щастя, Color Care не складно.

Запобігання кольору від вицвітання

Завжди бути в курсі температури води, коли ви миєте фарбованого волосся. Гаряча вода ні-ні, коли справа доходить до фарбованого волосся, оскільки він викликає набухання кутикули дозволяє молекул пігменту, щоб втекти. Це призводить до нудної, вицвілі кольору. Вибираю теплою водою.

Вам також слід уникати прямих сонячних променів. Згадайте ваше дитинство. Ви пам’ятаєте, як мідний – або блондинки – ваші волосся використовуються для отримання влітку? Ви можете покласти відповідальність за це на сонце, яке має колір відбілюючим ефектом. Ультрафіолетові промені є особливо важко на хімічно кольорові замки, перетворюючи оброблені мідні пасма і викликають кольору зникають.

Продукти для фарбованого волосся

Є продукти, спеціально призначені для хімічно оброблених волосся і використання цих це хороший спосіб, щоб няньчитися з кольоровими пасмами. Колір-формула шампунів менше миючих засобів-Ладена і більше, ніж звичайні зволожуючі шампуні волосся, в той час як колір-формула кондиціонери часто містять більш концентрованих дозах пом’якшуючих засобів і може навіть включати в себе інгредієнти, такі як УФ-екрани для захисту від вицвітання кольору наслідків НД

Як колір-формула продуктів, фарбувальних шампунів і кондиціонерів ніжні на забарвлених пасм. Що відрізняє їх, однак, є те, що вони містять невелику кількість пігменту зберегти колір волосся виглядають так-з-салон свіжим.

Фарбувальними шампунями і кондиціонерами доступні у великому діапазоні відтінків. Поверніть фарбувальний продуктів з продуктами colorformula.

Регулярне глибоке кондиціонування лікування також допоможе зберегти ваш колір. Якщо ви використовуєте Demi-постійні, постійні або doubleprocess колір, шар кутикули очікуємо вашого волосся, щоб отримати трохи побили. Розглянемо тижні, глибоке кондиціонування лікування додати вологості і гладкою щетинистий пасом.

Незмивний кондиціонер не тільки ковдри волосся протягом усього дня вологи, він захищає замки від пошкодження сонцем, заплутування, укладання, і багато іншого.