Як вибрати випрямляч волосся – плоске залізо

Всі випрямлячі для волосся не створені рівними. Коли ви купуєте випрямляч для волосся або плоского заліза, ви повинні прийняти кілька речей, до уваги. Ось кілька порад для використання при виборі випрямляч волосся.

По-перше, прийняти вашого типу волосся і довжини до уваги. Більшість професійних випрямляч волосся можуть бути використані на всіх типів волосся. Однак, ви повинні переконатися, що ви купуєте правильний розмір для вашого типу волосся і довжини. Ті, у кого довге волосся, що товста або дуже кучеряве повинні мати великі розміри пластини на плоске залізо вони вибирають. Більш дрібні ідеально підходять для нормальної або хвилясте волосся. Якщо ваше волосся тонкі штраф або ви повинні використовувати пластину, яка знаходиться між одним і одно-і з половиною дюймів. Крім того, тонке волосся часто вимагає більш низькій температурі. Ви хочете, щоб уникнути горіння Вашого волосся!

Далі, встановіть свою ціну. Ви можете витрачати сотні доларів на покупку плоского заліза, якщо ви не плануєте вперед. Важливо встановити бюджет, перш ніж зробити покупку. Це допоможе Вам вибрати випрямляч для волосся, яка не тільки відповідає вашим потребам, але і вашого бюджету.

Інший аспект, який слід враховувати при купівлі випрямляч волосся, як блок нагрівається. Якщо вам потрібна низька температура, можливо, буде потрібно шукати важче цю функцію, тому що вона не завжди включається. Багато випрямляч волосся оснащені миттєвий варіант опалення. Це дуже зручно для тих випадків, коли вам потрібно зробити ваші волосся швидко, перш ніж відправитися в двері. Не менш важливим є автоматичне відключення, особливо якщо ви часто в поспіху. Це досить легко забути вимкнути пристрій, і залишити його протягом багатьох годин може створити вогонь.

Ви також можете розглянути вага пристрою, особливо якщо ви збираєтеся використовувати його щодня. Легкі важливо, тому що ваша рука буде швидко втомлюватися. Ви можете знайти випрямляч волосся, яке важить навколо одного або двох фунтів.

Нарешті, розглянемо тип табличку на агрегаті при купівлі квартири заліза. Ви повинні вибрати керамічні, титану або турмаліну праски. Ці плити і покриття створюють негативні іони у волоссі, які допомагають йому розслабитися і випрямити. Багато плоскої моделі заліза містять повністю керамічними пластинами, а більш доступні моделі мають металевих пластин, покритих керамікою. Чисті керамічні пластини є кращим варіантом, якщо ви стурбовані тим, пошкодити волосся. Вигода від використання повністю керамічна пластина, що пластина розсіює тепло рівномірно у ваші волосся, тим самим позбавляючи вас від спалювання частина вашого волосся.

Титан й інший варіант, щоб розглянути. Титанові пластини пропонують рівномірний розподіл тепла, а також. Ці пластини також є набагато більш міцними при високих температурах, ніж керамічний варіанту. Вони нуля менш легко, ніж керамічні праски, надаючи вам більш довге життя. Волосся випростався з титановим диском і більш зволоженою, ніж волосся випростався з керамічною випрямлення.

Турмалін пластини є новітніми, і, отже, найдорожчі, типу випрямлення волосся продукту. Турмалін насправді дорогоцінний камінь, який відомий своїми красивими квітами. Коли пластин випрямляча волосся покриті турмалін, випрямляч генерує як негативні іони й інфрачервоне випромінювання, відоме як ялиця. Ці промені зафіксувати вологу при видаленні статичних від вашого волосся. Праски покриті турмалін майже завжди несуть велику ціну.

Якщо ви виявили, випрямляч волосся, який не зроблено з титану, турмаліну, або керамічні, уникнути цього. Багато моделей можна придбати в місцевій аптеці є прості металеві пластини, які просто намальовані. Ці небезпечні для використання, особливо для тонкого волосся, оскільки вони можуть легко призвести до пошкодження волосся. Вони також є набагато менш довговічні, ніж професійні моделі ви можете придбати в іншому місці.