Чи правда, зуби так ніяково, вони навіть не посміхаються

Як часто ми стикаємося з недоброзичливими людьми? Піднявшись по вулиці, покупки в магазині, навіть в особистих чи професійних ситуаціях? і ми припустимо, люди незадоволені, коли вони не посміхаються? Стоматологів в стоматологічній Яскравий стороні в Детройті, штат Мічиган виявили, що деякі з цих «недружніх» люди просто занадто сором’язливі про своїх зубів, щоб посміхнутися.

Один пацієнт пояснює: “Не встиг я зубами виправлені за порцелянові вініри, я був дуже незадоволений тим, як мої зуби виглядали. У них були дуже великі простори і були старим поглядом, і я був збентежений моєю усмішці. Я хотів би подивитися на мої фотографії, і скулитися. Мої друзі кажуть, що вони навіть не помітили, але я, звичайно, зробив! ”

Стоматологи зустрічатися з людьми весь час, які кажуть їм, що вони просто занадто збентежений, щоб посміхнутися. Деякі навіть почути тих, хто став відлюдником, щоб уникати прямої конфронтації своїх зубів. Ці люди можуть відірватися, дивлячись депресії або снобістських або похмурим. Self-свідомими, вони просто вирішили не посміхнувся.

Звичайно, інші люди мають непривабливий посміхається і, здається, навіть не знаю. Відсутність зубів, криві зуби, жовті зуби? ці є звичайним явищем у важливій роботі і особистих ситуацій і дійсно може створити погане враження.

“Я б цікаво, якщо створюється враження, що я зробив у ділових зустрічах заважали зовнішній вигляд зубів.”, Пацієнт продовжує. “Коли я подивився в дзеркало, все, що я помітив би була моя зуби. Я хотів, щоб просуватися у своїй професії, але з першими враженнями бути так важливо, я не міг не думати, що я був пошкодивши мою репутацію, тому що я ніколи не отримував дужки як дитина ».

Нова посмішка може бути важливо, будь то з особистих або професійних мотивів. Яскравий Стоматологічна Сіде, з трьома Детройті, штат Мічиган місцях, є офіс, щоб отримати нові порцелянові вініри. Менш ніж через місяць, тільки два або три зустрічі, можна досягти все нових посмішку!

Цей пацієнт був так звільнений з її результати:. “Коли я увійшов у цей кабінет, я не знав, що чекати, що я не був задоволений Dental Group у мене було в той час, і я просто ризикнув і вибрав нове одне без усіх рефералів. Я радий сказати, що з самого першого побачення, я був задоволений своїм вибором. Були багато ознак того, що це є ¡ÆWell перспективі офісу. У мене було багато роботи зроблено, щоб мої зуби , деякі тривалих побачень;. проте, кожен зробив все, що в їхніх силах, щоб змусити мене відчувати себе більш комфортно ”

“Останнім часом цю посаду зробила мене ще щасливішим з їх обслуговуванням. Завдяки доктору Neme і його співробітників, моя усмішка була різко покращився, і я думав, що буде потрібно диво, щоб зробити це. Я не носити брекети, коли я повинен був к. Я розробив деякі інші проблеми через падіння і розпаду, і протягом багатьох років я був сором’язливим про моїй посмішці. Тепер, я радий сказати, я можу відчувати себе комфортно, посміхаючись з моїм повністю натуральний шпон. Я безмежно вдячна за така чудова робота. Доктор Neme і персоналу, спасибі! ”

Яскравий Стоматологічна сторона надає повний спектр послуг Мічіган сімейного стоматолога. Офіси якої розташовані в Лівонії, Кантона і Sterling Heights, світла Стоматологічна стороні забезпечує всі можливі стоматологічні потреби під одним дахом!