Мадонна була зроблена підтяжка обличчя

Мадонна вразила натовп на Оскар минулого місяця, однак її молодий вид мав багато цікаво, якщо Material Girl була косметичної хірургії.

З гладкою, сяючий колір обличчя, Є багато в пластмасовій промисловості хірургії, які вважають, що Мадонна була процедура, відома як ‘Стрічка ліфт.
Стрічка ліфт є відносно новою косметичною процедурою, яка займає близько 30 хвилин. Розчинні стрічки тунель під шкірою обличчя. Ця стрічка має крихітні гачки на ньому, які кріпляться до м’яза особи і підлеглих тканин. Як тільки стрічка на місці, він тягнеться вгору, щоб підняти область. Стрічка потім розчиняє природно після близько двох місяців, у той час як результати процедури тривають близько трьох років.

Виступаючи перед журналу Grazia, відомий пластичний хірург Алекс Karidis говорить, що він вважає, що Мадонна була ця стрічка підтяжки обличчя і що до початку церемонії, картинки, що показують пухлина в її особі явні ознаки процедури. Він також стверджує, що стрічка не розчиняється повністю все ж, отже, Мадонна носила розпущеним волоссям на нагороди для покриття доказів.

Мадонна залишилася загадковою на тему хірургії, раніше говорив: “Я, звичайно, не проти пластичної хірургії, однак я абсолютно проти того, щоб обговорити це. ‘

Якщо ви думаєте, щоб мати аналогічну процедуру зроблено, ми рекомендуємо Вам звернутися за експертною Adviceto зрозуміти різні варіанти, щоб змусити вас виглядати молодше років.

Джерело: косметична хірургія Біблії

Для більш детальної інформації про перебування молодих поради та статті приходять до логарифмічно www.stayingyoungnow.com