Гінкго – використання в медичних цілях, взаємодія, побічні ефекти, дозування

гінкго
Гінкго білоба є одним з найстаріших видів живого дерева. Майже зникли після льодовикового періоду, дерево гінкго зберігся тільки в Азії, і був завезений до Європи та Америки в 18 столітті як декоративне дерево вулиці. Екстракт отримують з висушених зелених листя.
використання та переваги:
Стандартизований екстракт гінкго (GBE) вперше стала популярною в Німеччині в 1960-х, коли група вчених виявили, що він особливо активно при дослідженні ефектів екзотичні трави на циркуляцію. Цей екстракт широко вивчаються і використовуються для когнітивних дефектів і периферичних судинних порушень в європейських країнах, і в даний час широко сприяло для інших аналогічних цілей у США, зокрема, для лікування деменції та Ihe поліпшення пам’яті. ДКП використовується для лікування порушень кровообігу (цереброваскулярних і периферичної артеріальної недостатності), запаморочення, шум у вухах, імпотенції, бронхіальної астми, алергії, передменструального синдрому, депресії і багатьох інших розладів.
Фармакологія:
Більше 40 компоненти гінкго білоба Ilave були ідентифіковані. Два з найбільш важливих груп активні хімічні речовини, флавоноїди (наприклад, кверцетин, кемпферол, ізорамнетін) і терпенові лактони або терпеноїди, які включають в себе білобаліди і кілька гінкголіди (A, B, C, J, М) ДКП, стандартизований для 24% флавоноїдів і 6% терпеноїдів, а також окремих компонентів були вивчені сотні в пробірці, тварин і людських фармакологічних експериментів.
Таким чином, ДКП покращує церебрального та периферичного кровотоку в тварин і людини експериментів, принаймні частково через оксид азоту-індукованої вазодилатації. Флавоноїди мають антиоксидантні компонентами діяльності, яка може також запобігти пошкодження клітин. Один або обидва 01 “ці ефекти в результаті захисту від нейронів, інфаркт, і пошкодження сітківки в лабораторних експериментах і тваринних моделях, особливо в результаті гіпоксії або ішемії. У пробірці, чуділа. golides (особливо гінкголіди B) інгібувати зв’язування фактора активації тромбоцитів (PAF), який зазвичай є потужним медіатором запальних та алергічних реакцій. Крім того, активація різних систем головного мозку нейротрансмітерів (особливо холінергічної системи) можуть сприяти мозкової властивості гінкго в. GBE викликає зміни в поведінці тварин, які включають в себе збільшення продуктивності завдань і поведінку адаптації, а також забезпечує підвищену альфа-хвильової активності на ЕЕГ людини профілями, які схожі на інші когнітивно-активації Tor препарати, такі як такрин.
У той час як кілька біологічних механізмів добре вивчені, доз і шляхів введення, використовувані в цих експериментах не завжди відповідають пероральних доз в організмі людини.
клінічних випробувань:
Слабоумство та церебральної недостатності-GbE була використана і вчився в Європі протягом багатьох років для лікування “церебральної недостатності”, погано певні синдром, що складається недоумства або когнітивних дефектів і групу пов’язаних фізичні та емоційні симптоми (наприклад, шум у вухах, запаморочення, втома, головний біль, депресія, тривога). 1992 критичному огляді оцінюється контрольованих випробувань GBE для лікування цього синдрому. Всі, крім одного суду повідомили про позитивні результати, але тільки вісім випробувань були прийнятної якості або були добре виконані. Недавні дослідження зосереджені на де-оштрафований діагнози з більш строгими критеріями включення для деменції типу Альцгеймера (ОАТ) і судинні або множинних інфарктів деменції (MID). У недавньому систематичному огляді, дев’ять подвійних сліпих, рандомізованих, контрольованих досліджень відповідали критеріям включення для лікування легкої і помірної вівсяної або MID.tatistically значні благ були знайдені у восьми з дев’яти випробувань. У той час як деякі з цих досліджень були методологічні недоліки, в цілому результати показали, що гінкго з’явився ефективні в уповільненні клінічного погіршення-ня пацієнтів з деменцією або в забезпеченні симптоматичне поліпшення.
Побічні ефекти:
GBE добре переноситься. Менше 2% пацієнтів розвиваються побічні ефекти, які включають в себе легкі шлунково-кишкові симптоми, головний біль і шкірний гіперчутливість. У більшості контрольованих клінічних випробувань, частота побічних ефектів аналогічна плацебо.
На сьогоднішній день, сім разі повідомлення в літературі США виділити потенційних геморагічних ускладнень, як вважають, через гінкголіди в гальмівну дію на СУП. Два випадки були спонтанного субдуральна гематома, два були внутрішньомозкового крововиливу (по одному в 78-річний чоловік, який також брав варфарин), і було по одному випадку субарахноїдальний крововилив, спонтанний гіфема оком (у літньої людини також приймати аспірин) і післяопераційні кровотечі. Причинність відношення не міцно, і не було жодних повідомлень про кровотечу з будь-якого з контрольованих клінічних випробувань або мільйони пацієнтів, яких лікували в європейських країнах. Таким чином, будь-який ризик кровотеч виявляється надзвичайно малим. Крім того, сім випадків вилучення, пов’язані з використанням гінкго були нещодавно повідомили в FDA, і кілька інших анекдотичних випадків не відзначалося. Хоча причинності є невизначеним, ці звіти свідчать про потенційну токсичності трави з потужними фармакологічними властивостями.
побічних ефектів і взаємодій:
Екстракт гінкго дано тразодоном було пов’язано з гострої депресії ЦНС у 80-річної жінки, яка, здавалося, були усунені флумазенілом. У світлі в пробірці дії гінкго на СУП і повідомлень про випадки кровотечі, гінкго слід використовувати обережно з іншими препаратами, які перешкоджають згортанню або підвищення ризику кровотеч.
застерігає:
Дані досліджень на тваринах вказує на відсутність тератогенного або ембріотоксичної ефектів з гінкго, проте немає даних людини лор використання під час вагітності або годування груддю. Надмірним споживанням qinkgo насіння (не листя) може призвести до хвороби відомий в Японії як джин-нан отруєння, яка включає в себе судоми.
препарати і дози:
Звичайна доза ДКП показали, щоб бути корисним у контрольованих клінічних випробувань 120-240 мг / день у розділених дозах (наприклад, 40-80 мг приймають два-три рази на день). При хронічних станах, 6-8-тижневого дослідження використання було зазвичай рекомендується оцінити ефективність. GBE композиція являє собою концентровану 35-67:1 (в середньому 50:1) витяги, що складається з сухого листя гінкго, яке стандартизовано, щоб утримувати 22-27% флавоноїдів глікозиди і терпеноїди 5-7%. Це витяг техніку також видаляє поліфенольних сполук, в тому числі потенційно токсичних і алергенних Ginkgolic кислот (до <5 частин на мільйон). Зведена оцінка Гінкго білоба містить багато фармакологічно активних конституції Ents і широко використовується для когнітивні порушення, кровообігу розладів і багатьох інших свідчень. Кращим доказом клінічної ефективності Гінкго є при легкій або помірній деменції і в · termittent кульгавістю. Тим не менш, переваги, ймовірно, буде невеликим і не була доведена поза всяких розумних сумнівів. Загалом-Enhancer пам'яті у здорових дорослих, є деякі докази того, що GBE може поліпшити когнітивні тестування обрані такі, як швидкість обробки інформації. Тим не менш, оптимальна доза невідома, і багато досліджень не змогли продемонструвати позитивний ефект, таким чином, реальної клінічної та когнітивної наслідки неясні і безрезультатно. Роль Гінкго як потенційна терапія для багатьох інших вказівок не встановлена. Стандартизовані екстракти гінкго, як правило, добре переноситься, хоча можуть бути і дуже невелике підвищення ризику кровотеч.