природний макіяж мінерального і органічного алое віра для догляду за шкірою

Ласкаво просимо в будинок чистий, натуральний макіяж мінерального і органічного Алое Віра догляду за шкірою діапазону називаються шкіри Річ.

Австралійська продукт, призначений для всіх

При проектуванні для лікування псоріазу, екземи, акне, розацеа і сонячних опіків, рецепти і ніжний поживний для всіх, чоловіків, жінок, дітей і немовлят. Австралійського діапазону призначений для догляду за шкірою всіх потребує. Натуральні, чисті і розкішні інгредієнти.

Безпечні продукти, ніякої наповнювачів

Ми пропонуємо вам чистий, натуральний макіяж мінералу. Існує багато мінеральних макіяж насичувати ринок і велика частина з нього налетіли повний тальк, рисове борошно, кукурудзяна мука і дизайнер наповнювача називається оксихлорид вісмуту.

Вісмут запальних і може зламатися клітинні бар’єри до клітин шкіри, часто викликаючи почервоніння з плином часу. Ми спеціалізуємося на інгредієнти, які є концентрованими і протизапальну. Всі про це діапазоні спрямована на зниження почервоніння, подразнення і запалення, і тому підтримання гарної шкіри для everyone.In з хорошим, з поганим …

У з хорошим, з поганим …

Ми можемо допомогти Вам максимізувати свій зовнішній вигляд, не тільки видалення дешеві і часто синтетичні інгредієнти можна знайти в більшості діапазонів догляду за шкірою, але шляхом подачі деяких з найдорожчих і поживні інгредієнти масштаб Залишайтеся з нами, як розвивається наш асортимент.

Ми запрошуємо вас насолодитися цією незвичайною роботи в процесі! Наші ароматерапевтом зайнята створенням своєю магією, як ви читаєте!

Склад: чиста органічна алое віра 99,72%, сорбат калію, бензоат натрію.

Переваги: ​​антибактеріальний, протигрибковий, протизапальний. Раковини на глибину шкіри називається базальний шар шкіри, які найбільш зволожувачі не доходять. Вона також тонізує і зміцнює шкіру без того, щоб покласти алкоголю і хімічних речовин на шкіру. Скасовує з рубцевої тканини, як це формується в глибокі шари шкіри.

Чому саме його? Як швидкий спосіб зволожує шкіру, натуральний тонера і твердіше і природні анти старіння системи для області очей з фітоестрогенами, коли ми припиняємо виробництво навколо очей, як ми стаємо старше. Багато косметичних і пошкодженої шкіри вигоди.

У яких випадках використовувати? Спрей 2:59 спреї після очищення і висихання вранці і ввечері. Також спрей протягом кожного дня, щоб оновити або для лікування пошкодженої шкіри.

Як це можна використовувати: спрей 2:59 бризок в кожній області вашого обличчя і тіла щодня. Мийте шкіру, висушити, а потім спрей алое. Також спрей протягом дня, як антибактеріальний і протигрибковий лікування пошкодженої шкіри або освіжаючий туман через макіяж.

Хто може користуватися його: Жінки, як правило, щоб насолодитися використовуючи це в якості ідеального тонера і твердіше, а потім зволожують на вершині. Чоловіки, як правило, щоб насолодитися цим як швидкий спосіб для зволоження без потреби терти його дюйма