операції з пересадки волосся у вас є які-небудь інші альтернативні

Операції з пересадки волосся була виконана в тій чи іншій формі з 1800-х років, і питання про лисіє переслідує багатьох чоловіків і навіть жінок-так довго, як сучасна людина ходив по землі. Люди представлені багато варіантів в ці дні, коли справа доходить до витончення волосся та облисіння, і це часто може бути важко вибрати, в якому напрямку рухатися. Це життєздатний вибір для багатьох людей, але це завжди гарна ідея, щоб розслідувати всі наявні варіанти для того, щоб прийняти обгрунтоване рішення.

Процедура пересадки волосся

Хоча це найкрутіші варіант, відкритий для лисих або лисіючих людей, операція з пересадки волосся вважається досить безпечною процедурою, хоча це і не без деякого ризику. Це зазвичай виконується як День хірургії та під місцевою анестезією, так що, якщо немає реакції на місцеві, ця частина є відносно безпечним. Ризики, як правило, у вигляді рубців, кровотечі або можливої ​​інфекції. Всі ці ризики мінімальні.

Ця процедура була постійно удосконалюється протягом багатьох років, і результати можуть бути вражаючими. Це є виборним, тому не покриваються медичною страховкою, і витрати можуть варіюватися від менш $ 2000 до $ 30000, в залежності від того, що зроблено.

місцеве лікування

Для тих, хто шукає альтернативу пересадки волосся, місцевого лікування є опцією. Вони можуть варіюватися від хімічної обробки шкіри голови, як добре відоме з’єднання, міноксидил, щоб всі природні шкіри голови лосьйонів складаються з таких інгредієнтів, як природний кремнезем і омега-3 масла.

Всі ці актуальні мазі працювати в напрямку досягнення тієї ж мети: збільшуючи приплив крові до шкіри голови, а потім заохочення росту волосся або відростання. Багато з цих мазей зробити роботу в тій чи іншій формі, якщо керівні принципи слідують, але це завжди краще, щоб поговорити з фахівцем, перш ніж використовувати що-небудь на шкіру голови. Існує, на жаль, необмежені поставки афера росту волосся продукти на ринку, так що освічена напрямок може бути корисним.

усні лікування

Багато людей задаються питанням, якщо усні ліки або біодобавки для росту волосся або відростання може бути так добре, як місцеве лікування, або якщо вони можуть бути задовільною альтернативою пересадки волосся. Відповідь, очевидно, залежить від людини. Багато усні добавки, як правило, складаються з натуральних інгредієнтів, таких як біотин, оксид кремнію і цинку, може зробити різницю в зрості і товщини волосся, якщо приймати правильно і протягом досить тривалого часу.

Це, як кажуть, немає ніяких усних добавки, які можуть вилікувати хронічну або звернути назад облисіння. Ще раз, консультації з експертом може пролити певне світло на те, що вони можуть зробити для вас.

Вибираєте Ви цю процедуру, ліків або природні засоби для стоншення волосся проблеми, гарною новиною є те, що у вас є багато варіантів в ці дні. Дослідження тривають, і, безсумнівно поліпшення в лікуванні не продовжуватиме бути зроблені.