кератоз фолікулярний – факти і лікування

Кератоз фолікулярний повільний розвитку генетичних захворювань шкіри, яка створює Гіперкератозная папули. Так само як і поразки, це ураження шкіри викликає аномалії нігтів і слизових зміни мембрани. Це захворювання вражає обидві статі в рівній мірі і починає показувати його симптоми від 6 до 30 років.
Симптоми кератоз фолікулярна
Папули піднятися з волосяних фолікулів. Уражень може розвинутися в тілесного кольору або жовто-коричневі папули з жирною нерівні або бородавчастої текстурою. Особи, вух, грудей і спини, де вони найчастіше з’являються. Ці загартовані лускаті поразки є прогресивними і можуть поширюватися або рости більше. Деякі пацієнти відчувають періоди ремісії і рецидивів симптомів. Конкретні характеристики симптомів, а також періоди змін залежить від пацієнта.
Зміни нігтів є важливими для діагностичних причин, через цього симптому є унікальним для кератоз фолікулярна. Нігті часто мають червоні смуги і хребтів, а також V-форми ники по краю. Іноді гіперкератози видно під нігтями.
Ураження слизової оболонки утворюють приблизно 15 відсотків пацієнтів, які страждають від кератоз фолікулярна. Вони розвиваються в рота, як білі папули з центральної депресією. Усні ураження може перешкодити слинних залоз.
лікування кератоз фолікулярна
Крем для засмаги, прохолодному вільний одяг і уникати впливу гарячої області та перебування на сонці, може допомогти запобігти прориви. Мастильні креми з сечовиною або молочної кислоти може допомогти з масштабуванням і гіперкератоз. Актуальні стероїдних кремів може допомогти з запаленням. Є також процедури, такі як креми, ін’єкції, і оральні препарати, які мають справу з незручними симптомами фолікулярного кератозу.
Варіанти хірургічного лікування також доступні. Електрохірургічного частіше використовується для лікування локалізованого фолікулярний кератоз. Існує також нова методика з використанням діоксиду вуглецю лазерів, які допомагають зменшити симптоми. Комбіноване лікування з використанням діоксиду вуглецю лазери, кюретаж і гоління може привести до більш тривалі періоди ремісії. Комбіноване лікування може призвести до ремісії продовжитися до 2 років. Фотодинамічна терапія складається з кислоти терапія довела свою ефективність у близько 69 відсотків пацієнтів, і може поставити симптомів в стадії ремісії на строк до 3 років.