зубною ниткою перед кисті є більш ефективним

Середній американець не достатньо зубною ниткою і з американців, хто нитка вони ниткою в найбільш ефективної порядку. Flossing це те, що повинно бути зроблено на щоденній основі, але більшість людей не ниткою на всіх, і люди, які роблять нитки не завжди роблять це щодня. Flossing було доведено, щоб допомогти боротьбі з порожнини, захворювання ясен, зубного нальоту і карієсу. Це сприяє здорові ясна і призводить до менше візитів до стоматолога. Навіть недавні дослідження показують, що тече може допомогти запобігти серцевий напад або інсульт.

Правильну техніку зубною ниткою також дуже важливо, тому що ви можете в кінцевому підсумку пошкодження ясен. Ви хочете бути ніжними і уникнути струшуючи ниткою крізь зуби. Ви хочете, щоб повільно ковзати через ваші зуби і в між яснами і зубами. Використовуйте зубну нитку, як якщо б воно було щітку і чистить стороні зубів з ним, щоб розбити всі наліт, і їжа, яку ви, можливо, застряг між зубів.

Flossing до кисті більш ефективно, ніж після чищення ви чистите, але більшість людей не розуміють цього. Flossing розіб’є всі наліт і їжа, яку ви можете мати між зубами і, коли ви чистите його тягне все зламані дошки та їжу від ваших зубів. Розбиваючи дошка накопичення ви робите це вільно і легко знімаються ваші зубна щітка. Коли ви чистите зуби зубною ниткою, перш ніж ви допомагаєте зруйнувати ваші дошка накопичення, але ви не можете досягти між зубами ефективно. Ваша зубна щітка просто не може досягти накопичення у вас є між зубами. Це як намагатися використовувати мітлу, щоб перемістити розмір кулі для боулінгу рока. Якщо ви спробуєте це, це дуже важко і майже неможливо. Але якщо ви розбити скелю в тисяч різних деталей стає набагато легше рухатися з мітлою. Ви зубною ниткою буде виступати в якості інструменту, щоб розбити вашу дошку, яка готова бути видалений зубною щіткою.

Ви можете також використовувати продукти як Listerine, що допоможе, але кращим і найбільш ефективним методом буде нитка, перш ніж ви чистите зуби і розірвати всі дошки для вашої зубною щіткою. Ви будете відчувати здоровий ясен і порожнини менше.